8 טיפים מוכחים להסרת עיגולי עיניים כהים

/
/
/
252 Views

1. רוצה תרופה מיידית לאותם עיגולים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים? נסו מלפפונים ומי ורדים. שני אלה מכילים תכונות שידוע היטב להרגעת העור ובאותו הזמן גורמות לו להיראות קל יותר. כדי להשתמש בהם כדי להסיר את העיגולים הכהים מתחת לעיניים, אתה רק צריך להשרות כריות צמר גפן נקיות בנוזל ולאחר מכן להשתמש בכריות הספוגות כדי לכסות את העיניים.

2. רוצה לדעת איך להסתיר את הסגולים המכוערים כמו עיגולים מתחת לעיניים שלך? הנה איך. השתמש בקונסילר צהוב. הצבע הצהוב למעשה יבטל את הצבע הסגול וישאיר פלטת מראה חלקה עליה תוכלי להמשיך ולהניח את הצללית שלך. שימוש בקונסילר צהוב משמש גם כשכבה אידיאלית לכל צללית שתבחרו וזאת משום שהוא מפחית את מראה נימי הדם. זה גם עוזר לצללית להידבק.

3. לנוח מספיק. מנוחה לא רק טובה לבריאות הכללית שלך. זה גם טוב אם אתה רוצה להישאר יפה. אם תמיד תנוח מספיק תבין שאתה משתמש פחות בקונסילר כדי להסתיר את העיגולים מתחת לעיניים. מנוחה מספקת עוזרת גם להרחיק את הקמטים.

4. בשימוש בקונסילר יש למרוח אותו במגע קל מאוד כדי לכסות את כל האזור שיש בו פגמים ומתחת לעיגולי העיניים. כאשר מורחים אותו מתחת לעיניים, חטפו אותו באמצעות הקמיצה והניחו אותו והקישו אותו על כתם, בניגוד למרוח או לשפשף אותו על כתם. כאשר אתה עושה זאת, אתה מוודא שאתה לא פוגע או מגרה עור רגיש.

5. כדי לשמור על עור מוצק וגמיש, הימנע מצריכת יתר של אלכוהול. אנשים הנוטלים יותר ממשקה אחד ביום נוטים לעור עמום, יבש וחסר חיים. יש להם נקבוביות עור גדולות יותר והם נוטים לייצור יתר של שמן על העור שלהם. צריכה מופרזת של אלכוהול גם משפיעה ישירות על דפוסי השינה שגורמים לעיגולים שחורים מתחת לעין של האדם. על פני הדמעות, זה גורם לגוון עור לא אחיד.

6. רוצה שהעור מתחת לעיניים שלך ייראה טוב יותר? הנה איך. השתמש בקרם עשיר בויטמין K. ויטמין זה מנקה את העור הכהה מתחת לעיניים וגורם להן לדעוך. זה גם מעבה עור שביר וחלש מתחת לעיניים. שימוש בדחוס כזה לאורך תקופה ארוכה ישאיר אותך עם עור צעיר יותר עוד לפני שאתה יודע זאת!

7. הידעת שאתה יכול למצוא תרופה לעור הכהה מתחת לעיניים שלך ישירות מסל המזון שלך? נָכוֹן! פרוסות תפוחי אדמה גולמיות מכילות רמות גבוהות של אשלגן והן יכולות לטפל ביעילות בכתמי הכהה מתחת לעיניים. כדי להשתמש, צננו את פרוסות תפוחי האדמה ואז השתמשו בהן כדי לכסות את העיניים.

8. יש למראה עיניים נינוחות עם שימוש בלוז בניגוד לשימוש במלפפונים. השרו שני רפידות בלוז ולאחר מכן השתמשו בהן כדי לכסות את העיניים למשך מספר דקות בלבד. התוצאה שתוכלו לצפות לאחר שתעשו זאת הן זוג עיניים ערניות שנראו רענות וערות.

אנא בקר בתיבת המשאב/המחבר למטה כדי לקבל מידע נוסף על איך אתה יכול להסיר עיגולי עיניים כהות -באופן טבעי.Source by Margaret Bell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved