7 מזונות להגדלת גודל הפין וחוזק הזקפה

/
/
/
261 Views

מזון הוא האספקה ​​היומית של חומרים מזינים שמחזיקה אותך. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לאכול בחוץ במסעדות נחמדות, אוכל הוא גם ההנאה היומיומית שלכם. זה גם הדבר העיקרי שעוזר לשמור על הגוף שלך בריא ולהישאר בכושר.

ללא חומרי הזנה הנכונים שייכנסו לגופכם דרך המזונות שאתם אוכלים, תסבלו מחולשה גופנית, תת תזונה ובעיות בריאות שונות אחרות.

כיצד אוכל משפיע על חוזק הזקפה וגודל הפין

אני בטוח שלא ידעת שלאוכל יש השפעה ישירה על גודל הפין שלך. זה נכון, ולא הרבה אנשים מודעים עד כמה יש דברים מסוימים על הגוף שלנו. לדוגמה, המכנסיים שאתם לובשים יכולים לשבש את תהליך הזרעון (ייצור הזרע באשכים) על ידי היותם הדוקים מדי. המראה החיצוני חשוב, אבל לא כדאי לוותר על כמה מיליוני זרע כדי להיראות טוב בזוג ג'ינס צמוד.

המפתח למציאת המזונות המשפרים את הפין שלך הוא לחפש מזונות שמגבירים את זרימת הדם. חומרים מסוימים, הנקראים vasolidators, פועלים על ידי הרפיית שרירים חלקים הנמצאים בדפנות כלי הדם. כמה דוגמאות הן טונה, סלמון, ביצים, חלב, כבד וירקות כמו ברוקולי, גזר, עגבניות ובטטה.

אז אוכל להוסיף לי 3 אינץ'?

לא, המזונות האלה לא מוסיפים סנטימטרים, אבל הם מספקים מקור מצוין לחומרים מזינים שיעודדו זרימת דם טובה שהיא המפתח לשמירה על קשיות הזקפה. אם מערכת הדם שלך בכושר, על ידי אכילת המזונות הנכונים, אז יותר דם יכול לעבור דרך איברי המין שלך ונותן לך זקפה קצת יותר ארוכה ועבה הרבה יותר.Source by George Knows

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved