5 מסיכות צלילה זולות למסיכות צלילה

/
/
/
291 Views

מסכת צלילה מעורפלת היא מעצבנת ביותר. זה באמת קוטל שמחה שהנוף התת ימי שלך מפונק בערפל. מי שרוצה להציף ולנקות מסיכה כל הזמן כשאתה צריך להנות ממה שלפניך. אבל אל תדאג, יש פתרונות שימושיים וקלים לבעיה זו.

יריקה היא לא הפתרון היחיד
לעתים קרובות כל כך, אתה שומע את הקריאה "רק לירוק". ובכן, כן, זו שיטה מהירה וזולה. אמרו לי שהמעשן עובד הכי טוב – אבל מעולם לא השתמשתי בזה כתירוץ לעישון.

אבל חייבים להיות פתרונות יעילים יותר ועמידים יותר נגד ערפל.

רשימת בדיקה למניעת ערפל מסכה:
מלבד מסיר הערפילים, יש דברים נוספים שאתה יכול לעשות כדי למנוע ערפול מסכה:

1) כאשר אתה קונה מסכה חדשה, נקה אותה היטב במים וסבון ונקה את החלק הפנימי והחיצוני של העדשה עם משחת שיניים. זה יעזור להסיר כל שאריות שנותרו מתהליך הייצור.

2) אל תלבשי יותר מדי קרם הגנה או קרם לחות על הפנים שלך.

3) שטפו את המסכה במים מתוקים לפני כל צלילה.

4) היזהר לא לשרוט או להזיק למסכה שלך באחסון או בהובלה. כאשר הוא אינו בשימוש, יש לייבש אותו ולאחסן אותו במארז או לתלות אותו ברצועה.

5) נשימה דרך האף תורמת לערפול. נסו להירגע ולנשום דרך הפה.

5 מסירי המסכות המובילים
יש כל מיני מרקחות יקרות שמבטיחות את כדור הארץ. אנשים אומרים שהם עובדים אבל נצמדתי לאפשרויות זולות יותר – קל למצוא רבות מהן ברוב ארונות המטבחים או במדפי הסופרמרקטים.
הנה רשימה של 5 המובילים שלי.

1. נוזל לשטיפת כלים
מסיר הצטברות שומן המעודדת ערפול. פשוט שפשפי מעט את המסכה שלך עם האצבעות ושטפי היטב. עבור המחיר והזמינות שלו, הוא מקבל חיוב גבוה.

2. חרא חתולים
מסיר ערפילים שעווה עם השם הבלתי מושך די שימושי וזול. זהו פתרון לטווח ארוך יותר מאשר סבונים וחומרי ניקוי. יש למרוח את Cat Crap לפני טיול צלילה גדול או סוף שבוע וזה אמור לעזור להפחית ערפל במידה ניכרת.

3. סקראב רך
זהו מוצר ניקוי ביתי שנמצא ברוב הקמעונאים. זה מעט שוחק אבל לא גרוס כמו Comet, Ajax ואבקות אמבטיה אחרות שכנראה קצת שוחקות מדי למטרה ועלולות לשרוט את המסכה שלך.

4. קרם גילוח
לשפשף מעט בתוך המסכה, לשפשף ולשטוף. אין לי מושג למה זה עובד אבל נראה שזה שומר על המסכה נקייה לצלילה.

5. תפוח אדמה
ניסיתי את זה ולמרות שאני לא חושב שזה מרהיב, יש מי שנשבעים בשיטה הזו. פשוט לשפשף מעט מיץ תפוחי אדמה על עדשת המסכה ולשטוף היטב. אבל אל תנסה לקחת תפוח אדמה לחו"ל. זה עלול לגרום לך להסתבך מהרשויות האוכפות את חוקי יבוא המזון.

שילוב של שיטות בדרך כלל עובד הכי טוב. בתחילת טיול הצלילה, נקה את המסכה שלך עם משהו שוחק מעט כמו Soft Scrub ולפני כל צלילה, נקה עם נוזל לשטיפת כלים. מעבר לכך, יש – כמובן – יריקה ישן וטוב.Source by Lou Kawakami

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved