5 טיפים להפחתת קמטים עמוקים

/
/
/
279 Views

הצוואר, האזורים הסובבים את העיניים והמצח הם האזורים הבעייתיים ביותר שבהם מתחילים להתפתח קמטים עמוקים. כמה זמן אתה יכול להרחיק את הקמטים תלוי עד כמה אתה פרואקטיבי מבחינת טיפוח העור. רוצים לדעת את הטיפים למניעת קמטים עמוקים? בדוק את הסעיף למטה:

1. סוכר מזיק לעור: הימנע מהוספת סוכר לבן למשקאות שלך אם אינך רוצה הזדקנות מוקדמת של העור. סוכר בדם בשליטה גרועה יכול להעלות את רמת הגלוקוז בזרם הדם. הגלוקוז נדבק לקולגן, חלבון חיוני שגורם לעור שלך להיראות גמיש. זה יכול בסופו של דבר להפוך את גוש החלבון לחלש יותר ולגרום לצניחה של העור.

2. ודא שאתה לא חסר חומצה היאלורונית:

הזדקנות העור יכולה לנבוע מירידה טבעית ברמת החומצה ההיאלורונית בגוף. החומצה ההיאלורונית העשירה במים גורמת לעור שלך להיראות מלא יותר, מוצק וצעיר יותר. אכלו בטטה כדי לקדם ייצור חומצה היאלורונית בגוף. תמצאו בשוק כמה מוצרי הזנה לעור המתיימרים להיות עשויים מחומר זה. כיום, חברות תרופות רבות מגיעות עם קרמים חדשים לטיפוח העור המכילים מרכיבים להגברת רמת החומצה ההיאלורונית בעור.

3. שלוט בחשיפת העור שלך לשמש

זהו קריטריון כמעט חיוני לשינוי אורח חיים. אור השמש יכול להכפיל את הזדקנות העור שלך ואת המראה של קמטים עמוקים. חשיפה ממושכת לאור שמש ישיר עלולה להפוך את העור לקהה, יבש וגם לעורר את הופעת היפרפיגמנטציה. מצא קרם קרם הגנה טוב. למרות שהקרם הזה יפחית את ההשפעה של קרני UV מסוכנות בכל פעם שאתה מגיע לחשיפה לאור השמש, אתה צריך להיות זהיר במיוחד במונחים של ניסיון לא להיות באור השמש הישיר יותר מדי זמן.

4. לעולם אל תתעלם ויטמין C

עצוב שלפעמים אנחנו לא יכולים לעצור לחלוטין את תהליך הידרדרות האיברים. אבל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לנסות לפצות על המחסור. ויטמין C עוזר להגביר את ייצור הקולגן מתחת לעור. זו הסיבה שבטיפול נגד קמטים חייב להיות ויטמין C כמרכיב עיקרי.

5. בחרו קרם טיפוח איכותי

עדיף להקפיד על קרם שמתאים לעור שלך. בחר בקרם יום ולילה בחוכמה. קרם יום לא צריך להיות שומני מדי; אבל צריכה להיות פורמולת הגנה יעילה מהשמש. קרם טוב לא אמור לגרום לדלקת או פריחה.

גישה מערכתית לאורח חיים משופר יכולה לעזור לתאי העור שלך להישאר בריאים יותר. גוף בריא יוכל לייצר תאי עור חדשים שיחליפו את המתים והחלשים יותר. וכך תוכלי למנוע קמטים עמוקים לאורך זמן רב.Source by Ingrid Palmer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved