5 היתרונות המובילים של מיץ ימס

/
/
/
294 Views

בטים מתגלים לאחרונה מחדש כמקור נהדר למספר ויטמינים ומינרלים חיוניים. הם עשירים בבטא קרוטן וויטמינים B1 ו-B6 המועילים לאנשים עם בעיות לב. זה עובד על ידי תיקון כלי דם פגומים. בטטה עשירה גם באשלגן שטוב לשליטה בכולסטרול ובלחץ הדם. בטטות הן גם מקור מצוין לסיבים, מנגן ופחמימות שלא לדבר על ויטמין A, סידן וויטמין C.

תמיד יש בלבול גדול בין בטטה לבטטות. מבחינה טכנית שניהם נקראים או מכונים לעתים קרובות בטטה. אבל תמיד זכרו שהבשר או החלק הפנימי של בטטה בצבע כתום בטטה לבנה לבנה.

בגלל הטירוף האחרון לגבי מיצים, צפו להרבה יתרונות בריאותיים עם מיץ בטטה. צריכה יומית של בטטה יכולה להגביר את ספיגת החומרים התזונתיים בגוף. זה גם יכול להגן על אנזימים יקרי ערך הדרושים לגוף לתאים בריאים יותר ולשמירה על המצב הטוב של מערכת הגוף שלנו. מיץ מיצים הוא כל כך יעיל מכיוון שכל הויטמינים וחומרי המזון של פירות וירקות נספגים בקלות בגוף מכיוון שהוא כבר במצב נוזלי.

ירידה במשקל וניהול

מחקרים אחרונים נערכו במספר אוניברסיטאות בארה"ב וביפן. המחקרים גילו שאחד המרכיבים הפעילים של Yams, דיוסגנין מעכב תגובות דלקתיות של תאי שומן בגוף האדם. זה יכול לעזור בשליטה במשקל.

כוח המוח

מחקרים עדכניים שפורסמו ב-"American Journal of Chinese Medicine" ב-2009 הראו של-Yams יש יכולת להגביר את יכולת הלמידה והזיכרון במוח האנושי. על פי המחקר, לאחר שישה שבועות של צריכת טטים, חלה עלייה משמעותית ביכולות הקוגניטיביות של הנבדקים. מאמינים כי האנזימים נוגדי החמצון הייחודיים הקיימים בבטטות אחראים לתגובה הקוגניטיבית המוגברת.

בגלל מחקר זה, הרבה אנשים עכשיו מלאי תקווה לגבי מחלת האלצהיימר. הוא האמין שעם יותר מחקרים ומחקרים, ימס ובטטה כאחד יתנו לנו יום אחד את התשובה ואת התרופה לרפא את המחלה המאוד מתישה הזו.

עיכול בריא

בבטטה יש כמות אשלגן. זה מסייע לעיכול בריא, אשר נחוץ מאוד לאנשים עם IBD או הפרעת מעי רגיז. תפקידו של אשלגן כאלקטרוליט חשוב מאוד בהמרצת התכווצויות השרירים החלקים בקיבה וכן במעי הגס יצירת סביבה בריאה לעיכול טוב. על ידי הוספת בטטה לתזונה הרגילה שלך, אתה יכול למנוע IBD ו/או למנוע את החמרתו ובסופו של דבר להעלים אותו לחלוטין עבור אלה שכבר סובלים ממנו.

ה"C" הגדול

ישנם גם מחקרים שנערכים על יכולתם של מרכיבי הבריאות של Yams לרפא אולי סרטן בגלל האנזימים, הוויטמינים והמינרלים הרבים שהוא מכיל. על ידי מיץ בטטה, אתה יכול למעשה לקבל את כל היתרונות הבריאותיים שלה עם הפסד מינימלי מאוד בערכים התזונתיים שלה.

20/20

ויטמין A הוא אחד הוויטמינים העיקריים שנמצאים בטטה. על ידי מיץ אותו, אתה יכול להיות בטוח שראיית העין שלך תהיה בריאה (כל עוד אתה עוקב אחר העצות כיצד לשמור על בריאות העיניים). Yams עשוי אפילו לשפר את זה אם אתה כבר נתקל בבעיות עם החזונות שלך.

בטטות הן ירק צנוע מאוד (יבול שורש). הם לא יקרים וניתן למצוא אותם ברוב השווקים וחנויות המכולת. אבל הערך הבריאותי התזונתי שלו הוא כל כך גדול שאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לא לקנות אותו ולמיץ אותו.Source by Sylvia Williams

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved