3 דרכים להגדיל את נפח נוזל הזרע והזרע

/
/
/
271 Views

להלן 3 דרכים פשוטות וטבעיות לחלוטין שבאמצעותן תוכל להגדיל את נוזל הזרע ואת נפח ייצור הזרע וגם להגדיל את נפח השפיכה שלך. הכללת אלה בשגרת היומיום שלך תשפר גם את הבריאות הכללית שלך.

שתו הרבה נוזלים

זה אולי נשמע קצת מובן מאליו, אבל זה חשוב מכדי להזניח. שמירה על לחות חיונית לתפקוד מלא ובריא. ככל שגופך רך יותר, כך תייצר יותר זרע, ובאופן דומה גוף מיובש יפיק ירידה בזרע. יש לצרוך לפחות 8 כוסות מים מדי יום כדי לשמור על כמות בריאה של נוזל זרע.

כלול בתזונה שלך

חומצות שומן חיוניות אומגה 3 והמינרל אבץ חיוניים לייצור בריא של הורמונים כגון טסטוסטרון בגוף. מקורות אומגה 3 הם שעועית, קטניות כמו עדשים, אגוזים, זיתים ושמן זית. אבץ ניתן להשיג מאכילת מזונות עשירים בחלבון כגון בקר, כבש, חזיר, בשר סרטנים, הודו, עוף, לובסטר, צדפות וסלמון. אם אתה צמחוני, אתה יכול להשיג אבץ ממוצרי חלב כמו חלב וגבינה, בוטנים, שעועית ודגנים מלאים, אורז חום, לחם מחיטה מלאה, תפוחי אדמה, יוגורט וגרעיני דלעת. זרעי דלעת מכילים הכי הרבה אבץ מכל האפשרויות הצמחוניות הקיימות. הכללת כמה שיותר מזונות עשירים באבץ אלו בתזונה תבטיח ייצור זרע בריא.

קח את התוספים האלה

תוספי מזון המייצרים זרע יעזרו להגדיל את נוזל הזרע ואת נפח הזרע שנפלט. חומצות אמינו כגון L-arginine, L-glysine ו-L-carnitine חיוניות לשמירה על ספירת זרע בריאה, ומגבירות את זרימת הדם לפין אשר מסייעת לזקפה טובה יותר בכל פעם. תוסף המכיל Mucuna Pruriens ורימון יבטיח שתקבל ייצור זרע מרבי ויציאות חזקות. הרימון ידוע בתור ויאגרה הטבעית, אז אתה בהחלט לא יכול לטעות שם. זהו גם אחד מנוגדי החמצון החזקים ביותר בטבע ולכן הוא נלחם בנזק של רדיקלים חופשיים ומונע הזדקנות תאית.Source by Timothy Jeeves

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved