תפוח אדמה אפוי על גריל וובר ברביקיו – זה אפשרי וטעים לחלוטין!

/
/
/
257 Views

אם לשפוט מהשורה הארוכה של ההיסטוריה שמגבה את גריל הברביקיו של Weber, אתה אמור לדעת עד כמה מכשיר המטבח הזה רב תכליתי ושימושי. עם גריל ברביקיו של Weber, אתה יכול להפוך גם את הבלתי אפשרי לאפשרי. דוגמה טובה לכך היא הכנת תפוחי אדמה אפויים לא באמצעות התנור הרגיל שלך, אלא, ניחשתם נכון, גריל הוובר שלך!

כולנו מכירים תפוח אדמה אפוי בעל פה. זוהי המנה המבוקשת ביותר למגוון רחב של ארוחות עיקריות. זה משתלב היטב עם סטייקים וצ'ופס וברביקיו שהוא יכול להיחשב כמרכיב מצרך במסיבות ברביקיו. מכיוון שבדרך כלל מתקיימות מסיבות ברביקיו בחוץ, המארחים מכינים תפוחי אדמה אפויים מראש ומוציאים אותם למסיבה קרים ולא ממש מעוררי תיאבון. בעיה מסוג זה נפתרה כעת מכיוון שלא רק מכינים תפוח אדמה אפוי דרך התנור, אתה יכול גם להכין אחד באמצעות גריל וובר ברביקיו.

כן, גריל Weber שלך יכול לשמש כמכשיר בישול שימושי שיבשל את המנה העיקרית שלך יחד עם התוספת שלך ללא זיעה. הנה מתכון פשוט אך טעים לתפוחי אדמה אפויים שלא ידרוש תנור, רק גריל ברביקיו אמין ואמין שלך:

מה שאתה תצטרך:

* תפוחי אדמה

* שמן (ניתן להשתמש בכל סוג של שמן לפי העדפתך. לתוספת טעם, תוכל לבחור להחליף חמאה מומסת)

* מלח ופלפל (ניתן להוסיף תבלינים ועשבי תיבול אחרים לפי טעמכם)

* נייר אלומיניום

מה לעשות:

1. שטפו היטב את תפוחי האדמה. אתה יכול להכין חצאי תפוחי אדמה או שלמים, תלוי בהעדפה שלך. אם רוצים חצאי תפוחי אדמה, חותכים את תפוחי האדמה בעזרת הסכין. אתה יכול להבקיע את החלק העליון עבור יופי נוסף, שיכול גם לזרז את תהליך הצלייה.

2. מורחים או מברישים שמן (או חמאה) על נייר האלומיניום כדי לשמור על לחות המנה. שימו את התיבול – מלח, פלפל, עשבי תיבול ותבלינים אחרים – בשביל הטעם. מניחים את תפוח האדמה ליד ועוטפים אותו בנייר כסף.

3. מחממים מראש את גריל הברביקיו של Weber שלך. ודא שהחום התייצב לפני שמכניסים את תפוחי האדמה.

4. הניחו את תפוחי האדמה שלכם על הגריל. לתוצאות דמויות תנור, השתמשו בצלייה עקיפה. זה אומר שאתה מרחיק את תפוחי האדמה מהלהבה. רק וודאו שהחום שמסתובב מספיק על ידי שמירה על המכסה למשך זמן הצלייה. מכיוון שאתה עוטף את תפוחי האדמה בנייר אלומיניום, אתה לא צריך לדאוג לגבי תוצאות חרוכים. אתה יכול להניח את תפוחי האדמה ישירות על גבי הלהבה עבור הטעם המעושן הטעים הזה. זכרו להפוך את תפוחי האדמה פעם אחת כדי לבשל אותם.

5. מגישים. אתה יכול להכין את תפוח האדמה האפוי שלך מעט לפני הסטייק או צלעות החזיר שלך מכיוון שהוא מתבשל זמן רב יותר. אם זה כבר מבושל ואתם עדיין מחכים לסיום המנה העיקרית, אל תיבהלו. אתה יכול להשאיר את תפוחי האדמה על גריל Weber שלך עם נייר כסף ופשוט להוציא אותם החוצה כאשר אתה מוכן להגשה.Source by Kenny Leones

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved