שרירנים ברחם – תפוחי אדמה ושרירנים

/
/
/
256 Views

אני אוהב את האוכל שלי – תמיד אהבתי – ואמרתי במשך שנים שלעולם לא אוותר על בשר ואהפוך לצמחוני. ובכן לחיים יש דרך לשנות את הדרך שבה אתה חושב ומגיב, וזה גם קשור מאוד לאורח החיים שלנו ולחיים בחברה המערבית.

תפוחי אדמה לבנים היו שחקן מרכזי בתזונה שלי – עד לאחרונה! אני אוהב תפוחי אדמה צלויים אז בכל סוף שבוע הייתי מבשל אותם כחלק מארוחת יום ראשון שלי וגם אהבתי תפוחי אדמה מקטורן לארוחת צהריים! אני סובל משרירנים ואי-יכולת לפתוח את המעיים שלי באופן קבוע, לעולם לא הייתי חושב שלתפוחי אדמה ולשרירנים יש מתאם כלשהו. הרופאים לא הצליחו לאבחן זאת – נאלצתי לבקר את התזונאית שלי שנתנה לי דף דיאטה לעקוב (שקשה לי להסתגל אליו) והבנתי שהשמטת תפוחי אדמה לבנים, אורז, לחם ופסטה מהתזונה שלי עושה כאלה שינוי דרמטי בחיי היומיום שלי!

לא האמנתי שאני כבר לא מרגיש רדום אחרי אכילת ארוחת צהריים, לא הרגשתי אי נוחות באזור המעיים כי לא הייתי כל כך נפוח. במקום לאכול את תפוחי האדמה הלבנים, עכשיו אני אוהב לאכול בטטות ואני כבר לא מרגיש את התחושה הנפוחה או הכאבים שהייתי חווה בכל פעם שאכלתי תפוחי אדמה. עכשיו אני יכול לאכול בטטות ואני אוהב אותן. אני אוכל אותם כתפוחי אדמה עם מילויים, אוכל אותם עם סלטים – לעומת זאת פעם אכלתי תפוחי אדמה לבנים, עכשיו אני מחליף את תפוחי האדמה הלבנים בבטטה וללא ספק תרמתי יותר להרגלי האכילה הבריאים שלי.

מבחינה תזונתית, בטטה היא מקור מצוין לויטמין A (בצורת בטא-קרוטן), מקור טוב מאוד לוויטמין C ולמנגן, מקור טוב לנחושת, סיבים תזונתיים, ויטמין B6, אשלגן וברזל.

בטטה היא תוספת מצוינת לתזונה הבריאותית שלכם אם אתם עדיין לא מתפנקים עם ירק נפלא שכזה.Source by Dee Francis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved