ריקוד עמוד – מ-Coach Potato ל-Pole Dancing

/
/
/
271 Views

כולנו יודעים שריקוד על עמוד הוא טוב לכושר, לבניית כוח. כל דבר שמוציא תפוחי אדמה ספה עצלים כמוני bp (לפני עמוד), מהספה ומעלה לעשות משהו אירובי חייב להיות משהו בקשר לזה. התחלתי אחרי שילדתי ​​את הילדה שלי, בשנת 1999. מכיוון שהתרגיל היחיד שמצאתי טעים היה ריקוד, הפעלתי שיעורי סלסה, סמבה, ריקוד אפריקאי ואחרים במשך כמה שנים. עם זאת, ידעתי שאף אחד מאלה לא עומד להיפטר מכנפי הבינגו שנרכשו בהריון. חקרתי שיעורי אומנויות לחימה, אבל רציתי רק לזרוק את הגפיים שלי, לא לחטט, או להיגרם נזק כלשהו! הבחנתי ברקדנית על עמוד בטלוויזיה, מסתובבת הפוך, (יוצא דופן באותם ימים, שכן במשך שנים לאחר שהתחלתי את השיעורים, הייצוג היחיד בטלוויזיה של העמוד היה העמידה שלידו, מתנודדת קצת.)

וידעתי שזה מה שאני רוצה לנסות. בחיפוש ברשת גיליתי שבאמריקה מתקיימים שיעורי פול בכל מקום, וידעתי שגם נשים אחרות ירצו לעשות את זה כאן, אז הקמתי שיעור. אני עכשיו בן 44, ורואה שזו העבודה הכי טובה שעשיתי אי פעם. כיום אני מלמדת למעלה מ-8 שנים.

אם אתה לא יכול לעמוד בכושר ובצורות רגילות של פעילות גופנית, ריקוד על עמוד הוא כל כך כיף שאתה לא שם לב כמה אנרגיה אתה משתמש, או כמה שרירים אתה עובד. כוח בונה במהירות שיעור על כיתה, ומאפשר לך להשיג מהלכים שלא היית חולם על כך לפני שהתחלת. הבחנתי בהבדל בגוון הידיים שלי אחרי ארבעה שיעורים שבועיים בלבד. כל מכשיר כושר אחר שהיה לי הגיע בסופו של דבר כמייבש כביסה, אם התמזל מזלך שיש לך עמוד בבית, כמו שאנשים רבים עושים עכשיו, לעלות עליו הוא פינוק מהנה, לא מטלה. 10 דקות ביום לתת לך אימון ניכר, ותראה שיפור דרמטי בגוון ובכושר שלך.

היתרונות הם לא רק פיזיים. שיפור החן והיציבה גורמים לך להיראות בטוח יותר בעיני אחרים, מה שבתורו גורם לך להרגיש בטוח יותר בחיי היומיום שלך, ונותן להערכה העצמית שלך לזרוח. אני ממליצה על שיעורים בודדים להתקדמות מהירה ורכישת מהלכים, אבל אני ממליצה לנשים להגיע לשיעורים קבוצתיים כי זה טוב לביטחון העצמי שלך שאחרים יגידו להם בכיתה שהמהלך שלך נראה טוב. לאחר זמן מה צריך להתחיל להאמין למחמאות, ואז קורה דבר קסום ורקדן העמוד מגיח. בדרך כלל אני שונא תמונות של עצמי, אבל תמיד אוהב את צילומי העמוד שלי, הם נראים מאוד אלגנטיים ומאוד תקינים – זה בטח יתחכך על הדרך שבה אתה מרגיש לגבי עצמך.

תשים לב שלא הזכרתי את הצד הסקסי של ריקוד על עמוד. המוט שימש לאימוני אומנויות לחימה ותצוגות קרקס מאות שנים לפני שהומצאו מועדוני ריקודי לאק. לא מקבלים תשלום על ריקודי עמוד במועדוני ברכיים, רק על ריקודים פרטיים, כלומר חשפנות מקרוב. רקדני ברכיים רבים הם רקדני עמוד גרועים למדי, שכן על העירום משלמים, לא על כישורי העמוד. ריקוד מלוכלך הוא אופציה, לא דרישה, ומוט בסגנון lap הוא סגנון, לא היחיד. ריקוד על עמוד הוא יפה וחושני באותו אופן כמו צורות ריקוד אחרות, כישורי טרפז וקרקס. לא משנה מה הסגנון שלך, אתה יכול להתאים אותו למוט – אני עושה עמוד סלסה מרושע, ויש לי ג'אזפולרים, רולר פולרים, פולרי רחוב, פולרי בלט ויוגה בשבט זברקווין. ברור שגברים חושבים שריקודי עמוד קיים רק כדי לבדר אותם ולא מצליחים להבין עד כמה זה יכול להיות מעצים ומועיל עבור רקדנית העמוד שבטוחה בכישורי העמוד שלה, עם או בלי קהל! בכל מקרה, זה חתיכת מסיבה נהדרת בשרוול. השתמש כראות עיניך!

לגבי העירום, אתה צריך עור חשוף ונקי כדי לאחוז, אז קצת עור חשוף הוא חיוני, אבל אתה יכול גם לרקוד בלבוש מלא בעזרת חותלות אוחזות, (מכנסיים דביקים) שהמצאתי בחלקו עבור נשים שלא רוצות לחשוף הרגליים שלהם, אבל גם בגלל שהם נותנים אחיזה נוספת לתנועות ידיים חופשיות, ולוקחים את הכוויה!

ריקוד על עמוד הוא לא רק לצעירים, ליפים, לרזים, לציצים גדולים וכו'. יש לנו את כל הצורות והגדלים בשיעורים שלנו. למרות שזה עשוי להיות קשה יותר להתחיל עם אתה כבד יותר, העובדה היא שאתה מרים יותר משקל מאשר הרזים, מה שיחזק אותך, מהר יותר. כאשר אתה מתחיל לרקוד על עמוד, אתה מבחין בבניית כוח תחילה בכתפיים ובזרועותיך (וברגליים, במיוחד עם מוטות מסתובבים), ולאחר מכן בשרירי הגב, הבטן והליבה.

לאחר מספר מפגשים, תוכל לשלוט בהיפוך לשבת ותלוי לאחור (מהלך הפוך). עכשיו זה המקום שבו הדברים מתחילים להיות מעניינים!

בדקתי את היתרונות של היפוך, מכיוון שהבנתי שחייבת להיות תועלת כלשהי אם הם מוכרים טבלאות היפוך פשוט לתלייה הפוכה – ויש! לפני שהתחלתי לרקוד על עמוד, ביקרתי באופן קבוע את האוסטיאופת עם כאבי גב, אבל לא יותר! חשבתי שזה בגלל שאני בכושר וחזק יותר, אבל יכול להיות שזה גם בגלל שאני מתהפך באופן קבוע….

זוהי רשימה של יתרונות שנלקחו מאתרי טיפול בהיפוך:

  • הפחת כאבי גב
  • לספק טיפול והאכלה לדיסקים
  • השג כושר פונקציונלי
  • אימון קבוצות שרירי הליבה מבלי להעמיס את עמוד השדרה
  • התאושש מאימונים בעלי השפעה גבוהה
  • הפחתת כאב בשרירים המופעלים יתר על המידה
  • לחזק רצועות
  • לשחרר לחצים
  • לעורר את זרימת הדם
  • אימון לאיזון והתמצאות

עוזר להזדקן בחן!!!:) תלייה הפוך משפרת את זרימת הדם לפנים ולמוח – שומר על מראה צעיר יותר & חכם יותר!

כל זה, בזמן שאתה עושה משהו מהנה!

אם אתה רוצה לרקוד על עמוד, אתה יכול, לא משנה מה רמת הכושר שלך. החל ממהלכים קלים, בקרוב תבנה את הכוח והביטחון שלך – נסה את זה, אתה עלול פשוט להדהים את עצמך! אני עשיתי.Source by Rachel Anstis

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved