קולפן תפוחי אדמה

/
/
/
284 Views

האם אתה מסוג האנשים שמרגישים עייפים מלעבוד עם סכין במטבח? נחשו מה, יש פתרון לכל הבעיות שלכם. קולפן תפוחי האדמה יכול להיות הגאדג'ט שאתה מחפש. קילוף תפוחי אדמה, אגסים, ירקות ושאר מיני פירות מעולם לא היה כל כך פשוט. אם אתה אולי תוהה על מה לכל הרוחות ההמצאה הזו, אז אין צורך לדאוג. משתמשים בקולפים כדי להסיר קליפות או קליפות מתפוחי אדמה ופירות. אנשים מייצרים את זה מלהב חיתוך מתכתי שמקבעים לידית.

הם מגיעים בזנים רבים ושונים, כולל ה-y-peeler, וזה שעוצב במקור בחברת Dalsonware האוסטרלית במלבורן. בדיוק כפי שהשם מרמז, הקולפן הראשון דומה לצורת y. השמות האחרים המשמשים להתייחסות לאותו דבר הם ה-Speed, yoke או רקס קולפני. יש לו מגרד, שהוא טבעת מתכת ליד הלהב להסרת כתמים או סימנים מתפוחי אדמה. הידית שלו בזוית ישרה עם הלהב והיא פועלת על ידי ניתוק הקליפות מתפוח האדמה.

כפי שידוע על ידי חברת Dalsonware במלבורן אוסטרליה, יש לו להב שמסתובב בחלקו. ידית הנמתחת כלפי מעלה תומכת בלהב בתחתיתו ובקצהו. אפשר להשתמש בסוג זה של קולפן תפוחי אדמה בידיים או על קרש חיתוך ועליכם להיזהר בטיפול. אם אתה מחזיק את תפוח האדמה ביד שמאל, אז ביד ימין מחזיק את הקולפן. בעזרת האגודל של יד ימין, דוחפים את הפרי כנגד הלהב לכיוון הגב. כאשר קוצצים משהו, החזק את הקולפן ביד ימין. אחוז בכל מה שאתה פורס ביד שמאל כנגד קרש החיתוך.

משוך את הקולפן משמאל לימין. אנשים יכולים להשתמש במכשיר המטבח הזה לייצור המוני שבו המון המון תפוחי אדמה צריכים קילוף תוך פרק זמן מוגדר. עוד אחד מהסגנון החם ביותר עכשיו הוא לנקשייר ועובד בדרך כלל כסכין. הסיבה לכך היא שהלהב שלו משתרע מהידית בדיוק כמו במקרה של סכין. אם תופסים את תפוח האדמה ביד שמאל, יד ימין מחזיקה את הגאדג'ט. עם האגודל של יד ימין, החזק את החלק העליון של המזון הזה. לאחר מכן, בעזרת אצבעות יד ימין כדי למשוך את הלהב, מגרדים את הקליפות מהפרי בכיוון לכיוון האגודל הימני.

רק תארו לעצמכם את סוג ההמולה של תעשיות יצטרכו לעבור להעסיק עשרות אנשים כדי לבצע עבודה מסוג זה. הודות להמצאות אלו, מכונות תעשייתיות ואחרות יעילות כמו הקולפים החשמליים חוסכות את הזמן הזה. לאנשים שמעריכים יעילות, עבודה מושלמת וחיסכון בזמן, יש להם כבר את המענה שהם צריכים קולפן תפוחי אדמה. פשוט השקיעו באחד כזה ותיהנו. הכנת חומר המזון המפורסם והטעים הזה יהפוך לדבר הכי קל לעשות. כדי לקבל את הדגמים הטובים ביותר בשוק, ערכו את החיפוש שלכם באינטרנט. רובם זולים ויעילים.Source by G. Smitty

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved