סקירת הזדמנויות הזכיינות של צ'סטר

/
/
/
251 Views

אם אתה מעוניין בעסק בתעשיית המזון, סקירת הזיכיון הזו של צ'סטר תעזור לך מאוד לקבל מידע מפורט על החלופה הזו. המותג של צ'סטר מוכר מאוד בשוק. יש לה יותר מחמישים שנות ניסיון בעסק הזה.

רקע: מוקדם יותר Chester's נוסדה בשנת 1952 ועוסקת בתעשיית המזון. הוא יצר את קונספט המזון המהיר שלו בשנת 2004 והחל להציע זיכיונות על כך. כדי לספק את צרכי השוק הכללי וקהילות נישה מגוונות, המותג של צ'סטר מגיש מגוון מוצרי מזון מהיר עוף. המשרד הראשי שלה באלבמה ומונה 15 עובדים ו-10 עובדים לטיפול במחלקת הזכיינות של צ'סטר. הזיכיון שלה נמצא בכל העולם. בשנת 2010 היו לה יותר מ-400 זיכיונות בארצות הברית ובכל רחבי העולם. הוא מדורג במקום ה-11 ב-2011 עבור זיכיונות הצמיחה המהירים ביותר וצבר 229 דירוגים לפי זיכיון 500. כזכיין של Chester, אפשר להפיק תועלת מהניסיון הארוך שלו בענף זה כדי להפעיל את העסק בהצלחה.

יתרונות הזיכיון של צ'סטר: צ'סטר היא מסעדת עוף בשירות מהיר המגישה מוצרי מזון מהיר שונים של עוף. צ'סטר מציעה מספר תוכניות להפוך לזיכיון של צ'סטר. כמה מהם הם חנויות נוחות, סופרמרקט או אפשרויות אחרות כמו מגרש אוכל וכו'. זה מאפשר לבחור אפשרות מסוימת שמתאימה לך. אפילו עם השטח הקטן ומינימום אפשרויות העבודה אפשר לנהל את הזיכיון של צ'סטר בהצלחה. זה נותן שם מותג מצליח לעסק שלך וחוץ מזה יש כמה יתרונות בקניית הזיכיון של צ'סטר. הם –

  • צ'סטר מספקת מגוון מוצרי מזון מהיר כמו פלחי תפוחי אדמה, רוטב עוגיות טעים, כריכים, עטיפות, סלטים, עוף מטוגן ועוד פריטים רבים. הזיכיון של צ'סטר מציע גמישות רבה בעסק כמו מסעדות בחנות, עצירות משאיות, סופרמרקטים וכו'. אתה יכול לבחור בחלופות אלה כדי להפריח את העסק הקיים שלך או לפתוח עסק חדש.
  • Chester's מספקת תמיכה מלאה כמו בקרת איכות, הסמכת היגיינת מזון בסיסית, הנעת צוות וכו'.
  • Chester מספק הכשרה של ארבעה שבועות לפני השקת הזיכיון שלך, כמו גם שבועיים הדרכה באתר זמינה ממומחה מנוסה.
  • היא מספקת עזרה בקידום ושיווק כדי להפוך לזכיין מצליח של צ'סטר. מערכת הדירוג החודשית ודוח הבדיקה עוזרים לך לשפר את האיכות והשירותים שלך כדי לשרת את הטוב ביותר ללקוחות שלך.

מלבד זאת, הזכיינים של צ'סטר מקבלים תמיכה מקוונת באמצעות קווי טלפון חינם, פעולות בשטח ונהלי בטיחות.

השקעות עבור הזיכיון של Chester: עמלת הזיכיון של Chester's זיכיון היא $5000 עד $20,000 בהתאם לבחירת הזכיין. דמי התמלוגים הם 4%. סך ההשקעה לזיכיון נע בין $53,400 ל-$431,400. תקופת ההסכם היא לעשר שנים וניתנת לחידוש.

Chester הוא מותג ידוע בהגשת מגוון מוצרי מזון מהיר ברחבי העולם. מגוון המוצרים שלה כולל מגוון מוצרי מזון. זה מספק הזדמנויות עסקיות רבות לאנשים בתעשייה זו, כמו גם לאלה שרוצים לפתוח עסקים בתעשיית המזון. שם המותג וההכשרה האיכותית והתמיכה השוטפת שלו בונים את העסק שלך בהצלחה.Source by Joshua Valentine

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved