סוכרת מסוג 2 ופירה – איך להכין אוכל מנחם אהוב יותר ידידותי לסוכרת!

/
/
/
331 Views

אין מזון אחד שגורם ליותר נפילות לשליטה בסוכרת מאשר פירה. תפוחי אדמה. אומרים שצורה גליקמית גבוהה של פחמימות מגבירה את העמידות לאינסולין ואת הסיכון לסוכרת מסוג 2. מנה צדדית אהובה בחג ההודיה האמריקאית, ספדים מכל האופנה גורמת לרמות הסוכר בדם להמריא, אבל יש שלושה דברים שאתה יכול לעשות כדי למזער, או אפילו לחסל, את הנזק.

1. פשוט תגיד לא למיידי: כשחוקרים תזונתיים מדדו את האינדקס הגליקמי של פירה אינסטנט, הם גילו שהמועך המיידי גרמו לרמות הסוכר בדם לעלות מהר יותר אפילו מאכילת טבליות גלוקוז. זה נראה קצת לא סביר, עד שתחשוב מה באמת יש בתפוחי אדמה אינסטנט.

יש כל מיני תוספים, חומרי טעם וריח ומייצבים שנועדו למנוע מהפתיתים להיתקע בקופסה. כאשר התוספים הכימיים הללו נכנסים למערכת שלך, יש לך תגובה מיידית.

מבלי להיכנס לכימיה, זו יכולה להיות תגובה אלרגית "מהירה" או תגובה איטית יותר של רגישות חיסונית, אך שתיהן גורמות לבלוטות יותרת הכליה שלך לשחרר קורטיזול, אשר בתורו גורם לרמות הסוכר בדם לעלות. פשוט קילוף תפוחי אדמה, הרתחתם וריסק אותם, הופך את השפעתם על בקרת הגלוקוז להרבה יותר קלה לניהול. לאינסטנט אינדקס גליקמי של כ-110. לרדסים אדומים מבושלים יש אינדקס גליקמי של כ-78.

2. אל תאכלו אותם חמים: גורם נוסף שמתעלמים ממנו בבחירת מזונות כדי לשמור על רמות הסוכר בדם קרוב ככל האפשר לנורמה הוא החום. מאכלים חמים… למרות שלא צורבים מאכלים חמים… מתעכלים מהר יותר ממזונות חמים או בטמפרטורת החדר. אם רק תיתן לאוכל שלך להתקרר לפני שאתה אוכל אותו, הגוף שלך יעכל אותו לאט יותר, וללבלב שלך יהיה יותר זמן לשחרר את האינסולין הדרוש כדי להעביר סוכרים מעוכלים לאן שהם צריכים ללכת. אתה עדיין יכול לגרום לרמות הסוכר בדם שלך להמריא ללא שליטה על ידי אכילת יותר מדי מזון קר פחמימות, אבל כל שאר הדברים שווים, אוכל חם או אוכל קר עדיף לחולי סוכרת מאשר מזון חם.

3. נסו כרובית: אם קוטמים את העלים הירוקים לפני הרתיחה, לכרובית מבושלת יש את אותו צבע כמו ספאד מבושלים. אם שמים אגוז מלך ללא קליפה למים עם הכרובית בזמן שהוא רותח, האגוז סופג את טעם ה"כרוב" והתוצאה בטעם של תפוחי אדמה. אם מסננים היטב את הכרובית במסננת לפני המעיכה, ומוציאים כל טיפה אחרונה של נוזל בישול, אז יש לך אותה עקביות כמו פירה. אבל תהיה לך 80 אחוז פחות פחמימה.Source by Beverleigh H Piepers

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved