סודות אנטי אייג'ינג – הבטטה היא מעיין הנעורים

/
/
/
278 Views

באי הדרומי של יפן, יש קבוצה של יפנים המכונה אוקינאוואים. האנשים המפורסמים בעורם הצעיר ולא נראים בגילם. אז מה הסוד שלהם למעיין הנעורים הזה? הסוד הוא מאמינים כי הדיאטה. הם חוגגים בירקות שורש עמילניים כחלק מהתזונה העיקרית שלהם, ואחד מירקות הליבה הללו הוא הבטטה.

בטטה וירקות שורש עמילניים אחרים הם כוכבי-על אנטי-אייג'ינג. כבר שנים שתזונאים ממליצים לנו למלא צלחות במגוון צבעים של ירקות – ולא רק בזן הירוק. תפוחי אדמה רגילים אינם מספקים את אותה בעיטה. הבטטה מספקת סוכר אך בניגוד לממתקים, לספק שחרור איטי ומקור בר-קיימא של פחמימות, החיוניות לאנרגיה ולחיוניות שלנו.

למעשה, מחקר שנערך לאחרונה מסין הדגים כיצד הבטטה הסגולה מכילה אנתוציאנין המופיע באופן טבעי, (נוגד חמצון רב עוצמה בעל השפעות נוירו-הגנה). תפוח האדמה עשיר גם בויטמין A בצורת בטא קרוטן. אלמנט זה חיוני למניעת עור מחוספס וקשקשי. זה גם עוזר להגן על העור מפני נזקי השמש ועוזר לאיזון רמות ה-pH ומקדם עור רך יותר. רמות נוגדי החמצון הכלולות בתפוחי האדמה כה גבוהות עד שהן מצוינות למניעת סרטן. אז אם אחד מאהוביכם מעשן, האכילו אותם בבטטות!

סיבה נוספת שבגללה תרצו לכלול בטטות בתזונה שלכם היא בגלל רמות החומצה ההיאלורונית הגבוהות שלה. ככל שאנו מתבגרים, רמות החומצה הללו יורדות. הגוף שלנו תלוי בכך כדי לשמור על לחות העור שלנו ולשמור על המפרקים בגופנו. זה גם עוזר לשמור על רמות הקולגן בעור שלנו מבלי לגרום להזרקת קולגן בקר.Source by Amy M Chan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved