מתכון מסאלה דוסה בסגנון דרום הודי

/
/
/
238 Views

המתכון הזה מפורסם יותר מדי בצד הדרומי וגם בכל רחבי הודו. ניתן להגיש את המתכון הזה בארוחות בוקר, צהריים וערב. זה אכן מכיל יותר מדי שומן. המתכון הזה חביב על כל אדם. המתכון הזה בסגנון הודי גם אוכל יותר מדי על ידי כל ההודים בהודו. זה תהליך ארוך אבל שווה את זה. המתכון הזה בסגנון דרום הודי אוכל רחוב מפורסם של מדרס וגם הוא מורכב מאורז ודברים רבים המובאים להלן;

החומר להכנת מתכון זה בסגנון דרום הודי הוא להוסיף ½ כוסות אורז ואז להוסיף ½ כוס אורד דאל לשים מים לפי הצורך להוסיף קצת מלח לשים 1 בצל, קצוץ היטב להוסיף 1 עד 2 צ'ילי ירוק, קצוץ ואז לקחת 1 כף גהי או חמאה להוסיף 1/2 כפית זרעי חרדל להוסיף 1/2 כפית צ'אנה דאל ואז להוסיף קצת 1 עלי קארי לשים קצת 1/2 כפית אבקת haldi ואז 2 תפוחי אדמה מבושלים.

השיטה להכנת מתכון זה בסגנון דרום הודי מובאת כאן לכם

* להרטיב את האורז ואת האוראד דאל שניהם אבל גם לקחת בקערות נפרדות למשך 4-6 שעות ואז להכתים את זה ואז לקחת מעבד אורז ובלילה אוראד דאל במטחנה גם בזמן הטחינה הוסף קצת מים בכל פעם עד שזה מגיע לסמיכות כמו פנקייק הבלילה להוסיף קצת מלח לפי הטעם ואז לכסות את הבלילה ולהשאיר אותה למשך לילה.

הכן מילוי דוסה: הוסף מעט שמן או גהי ​​הוסף זרעי חרדל וצ'אנה דאל. ואז לנער את המיקסר על הלהבה עד להזהבה. הוסף עלי קארי, צ'ילי ירוק ובצל. לאחר מכן הוסף מעט אבקת כורכום ומלח לפי הטעם. מערבבים אותו כראוי. שוברים את תפוחי האדמה המבושלים לקוביות קטנות ומערבבים היטב ואז מוציאים את התערובת לקערה. קח בצק דוסה עם ואז תעשה אותו כמו שצריך

קח תערובת דוסה לקערה קטנה עם תחתית שטוחה. ואז הוסף יוצקים את הבלילה למחבת משומנת. מייד, החל מהמרכז, מתחילים ליצור צורה מעגלית עם הבלילה באמצעות הכלי בעל התחתית השטוחה. מברישים עם הגהי מבושל עד שהוא הופך לחום זהוב מניחים את המילוי במרכז המסאלה דוסה.

* מרימים קלות את קצוות המסאלה דוסה. מגלגלים בזהירות להגשה

* מגלגלים את קצה המסאלה דוסה כמו לעטוף.

* הסר את המסאלה דוסה מהמנה החמה

* מסאלה דוסה מוגשת עם צ'אטני קוקוס וסמבר

מכיר את שלך מתכון מסאלה דוסה בסגנון דרום



Source by Nayana Vashistha

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved