מה שאמא הודית מעולם לא סיפרה על מתכוני ארוחת הבוקר המהירים והבריאים

/
/
/
213 Views

אחד המאבקים הגדולים ביותר שיש לאמהות עם הילדים הוא לגרום להם לאכול בריא. זה לא סיפור של אם חד הורית, אלא כמעט של כל האמהות. ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום וזו הדרך המושלמת לומר בוקר טוב לגוף שלנו. ארוחת הבוקר חשובה לילדים אבל מה שהם אוכלים בבוקר חשוב יותר. בחירת ארוחת בוקר הודית בריאה ועשירה בסיבים, סידן וחומרי תזונה אחרים היא חשובה ביותר. הגישו לילדים שלכם פירות, ירקות ירוקים וחלב בכל בוקר.

כמה אמהות חלקו את הטריקים שלהן כדי לגרום לילדים שלהן לאכול ארוחת בוקר הודית בריאה. בואו נדון בטריקים ובתגובות שלהם לגבי מה שעובד עבורם. קבל השראה עם הטריקים האלה ונסה אותם עבור הילדים שלך.

• הפוך את זה למעניין: לגרום לילדים לאכול ירקות ירוקים הוא האתגר הגדול ביותר. נסה את פרנטה ממולאת בביצים, מתי, פאניר ותרד או שאתה יכול לנסות דאלים עם ירקות בתוכם. אם הילדים שלכם לא אוהבים ירקות, נסו אורז בסגנון סיני עם קצת ירקות מעורבים, כריכים עמוסים בירקות ומיונז או נסה כריך ביצים. אלו הן כמה דרכים שבהן תוכל לגרום למשפחתך לאכול אוכל בריא אך טעים. אתה יכול גם לדבר עם הילדים שלך באופן קבוע על היתרונות הרבים של אוכל בריא.

• התחילו מוקדם: האכילו לילדכם מזונות בריאים כמו בייגן ברטה, פאלאק פאניר, קארלה, גאג'ר קא חלווה וכו' לילדכם מגיל צעיר בשל בריאותו הטובה. אם תנסו להתחיל את זה בגיל צעיר, הם יפתחו טעם לירקות. נסה מתכוני ארוחת בוקר הודיים בריאים כמו מון דאל צ'ילה, רווה אידלי, חצי ביצה טיגון עם טוסט וכו'. מוונג דאל צ'ילה במילוי Paneer הוא אחד ממתכוני ארוחת הבוקר המזינים והמענגים בצפון הודו, שאהובים על ילדים ומבוגרים כאחד.

• תבלינים: נסו תבלינים בסלטים רגילים, פרנטות וירקות. הכינו סלטים בצורה של צ'אט על ידי הוספת עגבניות, בצל, פלפל, תבלינים ומיץ לימון ממש כמו בלפורי. מערבבים ירקות מגוררים ותבלינים בפרנטות ממולאות.

• מיקס-אנד-מאץ': הכינו דאלים בשגרה בגישת מיקס-אנד-מאץ' כמו מולי דאל, לאוקי דאל, קארלה דאל ודאל עגבניות. הוספת ירק אחר יומיומית מצילה את הדאל הרגיל מלהיות משעמם וגם הדאל יקבל טעם ייחודי עם כל ירק שנוסף אליו.

• הוסיפו בחוכמה: אם ילדיכם אוהבים ספרינג רולס, העמיסו עליהם כמה ירקות ירוקים. בדרך זו, הם יקבלו את התזונה הנדרשת.

• עירבו את הילדים שלכם במטבח: נסו לערב את הילדים שלכם במטבח כמו בדרך זו; הם יאהבו לקבל מאכלים עם תחושת בעלות. למד אותם על היתרונות הבריאותיים של כל מרכיב שאתה משתמש בו במנות. זה יעזור להם להרגיש אחריות לגבי הבריאות שלהם. השתמשו במחית גזר, לאקי, דלעת ופאלאק בקארי ובסובזי, כך שהרכיבים התזונתיים הנדרשים ייכללו בתזונה שלהם.Source by Vaishnavi Arya

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved