להגדיל את הזרע ולפלוט כמו כוכב פורנו

/
/
/
276 Views

כשאתה במיטה עם האישה שלך אתה רוצה לתת את ההזדמנות הטובה ביותר שלך. כל הגברים רוצים להופיע כמו החתיך האולטימטיבי כדי לרצות את האישה שלו וגם ליהנות מהנאה עזה. אם אתה פולט פחות או מטפטף רק כמה טיפות זרע, לא תוכל ליהנות מאורגזמות עזות. זה יכול לגרום לך להרגיש פחות גבר.

נפח הזרע שלך מושפע מאוד מהתזונה ואורח החיים שלך. A יכול לייצר כמויות עצומות של זרע בתנאי שהם דואגים למה שהם אוכלים. לא רק זה, חשוב גם לוותר על הרגלים לא בריאים מסוימים כמו עישון מופרז ושתיית אלכוהול.

מזון כוח ליציאות חזקות

הגוף שלך זקוק למינרלים מסוימים, חומצות אמינו וויטמינים לייצור זרע. חלקם כוללים אבץ, מגנזיום, סלניום, ויטמין C, E, B12, l-arginine, l-carnitine וכו',

מזונות המכילים את האמור לעיל כוללים בשר רזה, צדפות, כבש, הודו, זרעי דלעת, אגוזים ושעועית, שיבולת שועל, גרנולה, תרד, טונה, סלמון וכו',

לא רק זה, חשוב גם לכלול חומצות שומן אומגה 3 בתזונה שלך. שומנים כאלה חשובים לייצור הורמון המין הגברי שלך טסטוסטרון. זהו הורמון שאחראי ישירות על ייצור הזרע בגוף שלך.

שינויים באורח החיים

1. להפסיק לעשן

2. אין יותר אלכוהול. אפילו שני משקאות ביום יכולים להוריד את נפח הזרע שלך.

3. תפסיק להיות תפוח אדמה ספה. אם לא מתחשק לכם להיכנס לחדר כושר, צאו להליכה מהירה כל בוקר או ערב.

נסה משפר זרע טבעי

אילו מזונות ייקח חודשים לעשות, גלולת זרע באיכות טובה יכולה לעזור לך להשיג תוך מספר שבועות. משפרי זרע טבעיים הם תערובת עוצמתית של עשבי תיבול, מינרלים וחומצות אמינו, שלא רק גורמות לך לייצר עד 500% יותר זרע בתוך שבועות, אלא גם מבטיחות זקפות קשות כמו פלדה.

עוד השפעה נעימה ורצויה מאוד של גלולות זרע כאלה היא שהם יכולים להגביר את החשק המיני או את החשק המיני שלך כך שתתעניין מחדש במין. זה יכול להיות נהדר כדי להוסיף קצת תבלין לחיי המין שלך. זה גם יכול לחזק את הקשר שלכם.

תוספים באיכות טובה מאושרים קלינית ואין להם תופעות לוואי שליליות כלל.

אז, אם אתה רוצה להגדיל את הזרע ו לשפוך כמו כוכב פורנו, בדוק את מיטב מאיצי הזרע שהפכו ללהיט עצום עם גברים בכל העולם.Source by Mark Bjorn

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved