כמה חלקי באג יש בקטשופ שלך?

/
/
/
263 Views

על פי מינהל המזון והתרופות וההנחיות שלהם למגדלי המזון שלנו, כנראה יש לא מעט חרקים בקטשופ שלכם, ומזונות אחרים שאתם אוכלים. תולעי עגבניות, זבובים, חיפושיות, עכבישים ושיער עכברים הם רק כמה 'מרכיבים נוספים' שתצרכו. למעשה, ההערכה היא שהאמריקאי הממוצע אוכל קילו עד שניים של חלקי חיידקים בכל שנה, מבלי לדעת זאת. כמובן, יש לכך הסבר פשוט: למרות התקנות והמדיניות הטובות ביותר בעולם להדברת מזיקים, אין שום סיכוי שהמגדלים שלנו יכולים להרחיק את כל החרקים מהמזון שלנו. אז ה-FDA מאפשר כמות מסוימת של חלקי חרקים ושיער עכברים להיכנס לאספקת המזון שלנו.

חלקי באג הם חלק טבעי מכל קציר

כאשר קוטפים תירס, חיטה, ירקות ופירות, החרקים שנמצאים במקרה בשדה הופכים לחלק טבעי מהתהליך. בנוסף, חרקים ויצורים (כמו חולדות) מוצאים גישה למזון מאוחסן, שנקטף ושורצים גם בזה. אתה יכול בקלות להבין זאת אם אי פעם עיבדת את הגינה שלך. למרות ריסוס במינון הנכון של אורטו, אתה עדיין מוצא חצבי אוזניים בחסה שלך, זבובים סביב התותים שלך ותולעי עגבניות על ה'מאטרים' שלך. אי אפשר להרחיק את הפשפשים הקטנים. אז אתה יכול בקלות לראות איך הבעיה הזו תגביר את מגדלי המזון שלנו (שעושים עבודה מדהימה עבורנו, אגב).

באשר לשליטה בחלקי חיידקים במזון שלנו, מגדלי המזון שלנו וה-FDA מסכימים שיותר חומרי הדברה אינם אופציה חוקית. הם מאמינים שזה סביר לקבל יותר "מזהמים טבעיים" במקום להגדיל את כמות חומרי ההדברה. והם צודקים. חתירה למדיניות בקרת חרקים מאוזנת היא האפשרות האחראית הטובה ביותר שלהם, אז זה מה שהם עושים. מה שאומר שאתה ואני אני הולך לאכול כמה קילו של חרקים בשנה היי, זה תוספת חלבון, נכון?

אילו חלקי באג מותרים?

כעת, משרד החקלאות של ארצות הברית (USDA) יצר תקני דירוג שמגנים על אמריקאים מחקלאות גרועה. על המגדלים לציית לסטנדרטים אלה, הקובעים מגבלות חוקיות לקלקול ומזהמים טבעיים. בעבודה עם ה-USDA, ה-FDA יצר את 'רמת הפעולה של פגם במזון' שמפרטת רמות מקובלות של מזהם לקציר של מזונות שונים. עכשיו, אל תצטרפו כאן, אבל חלקי החרק הללו כוללים רימות, שברי חרקים, עובש, שיער עכברושים, צואת יונקים וחרקים מעוכים. המממ… תוהה כמה עכבישים יש בקופסת תרד?

אז מה יש במה? לרשימה מלאה, אתה יכול לבדוק את 'רמת הפעולה של פגם במזון', אבל הנה כמה דגשים:

* שוקולד – 60 שברי חרקים ל-100 גרם, שערות מכרסם 1 או יותר ל-100 גרם.

* מקרוני – 225 שברי חרקים ל-225 גרם, ו/או 4.5 שערות מכרסמים ל-225 גרם.

* פופקורן – 2 שערות מכרסמים לכל קילו, ו/או 20 גרגרים מכורסמים או יותר לכל קילוגרם

* חמאת בוטנים – 30 שברי חרקים ל-100 גרם, ו/או שיער מכרסם אחד ל-100 גרם

* קפה – עד 10% מהפולים יכולים להיות נגועים. (לא אומר עם מה)

* תפוצ'יפס – עד 6% מתפוחי האדמה עלולים להכיל ריקבון.

כמובן, אלה הם רק כמה מתוך רשימת חלקי באגים ארוכה ונרחבת. אבל זה פותח עיניים לתהליך איסוף המזון, ולגישה המאוזנת לפתרון בעיות בה משתמשים מגדלי המזון שלנו וה-FDA. מזון נקצר להמונים בצורה הטובה והאחראית ביותר. למרבה הצער, חרקים תמיד יהיו מטרד טבעי ומשתתף לא מודע בתזונה שלנו. היי, שום תהליך אינו מושלם. נא להעביר את הקטשופ.Source by M Heimann

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved