כיצד לשלוט באזניים באופן טבעי

/
/
/
298 Views

הם מאכילים בלילה ואכן מחפשים מקומות חשוכים, קרירים ולחים לבילוי במהלך היום. כמה מקומות מסתור נפוצים נמצאים מתחת לחומר אורגני כגון חיפוי, קש אורן, פסולת עלים ופסולת אחרת, חיפויי שבבי עץ רופפים, חומר מתכלה, פירות רקובים על האדמה, עצים, קרשים או ענפי עצים שנמצאים על הקרקע, מתחת צפופים גידול של גפנים או כיסוי עבה ועציצים, כל דבר לח שיצל ויגן עליהם מפני השמש. בנוסף להסתתר בערימות של עצי הסקה שלא השתמשתם בשנה שעברה ואל לנו לשכוח את הסתובבות בתוך הסככה המיוערת הקטנה שיש לכם בחוץ, שלא נכנסתם פנימה כבר שנים. בעוד שאוזניים הם אוכלי נבלות, אוכלים חרקים מתים, חומרים צמחיים מתפרקים, הם יכולים גם לאכול צמחים חיים ולפגוע בירקות שלך ולהאכיל מפרחי צמחים, כולל ציפורני חתול, פטוניות, היביסקוס וצמחים רבים אחרים. צמידי אוזניים משאירים חורים קטנים רבים בעלים ובפרחים של צמחים.

שתילים ורוב הצמחים הפורחים עלולים להינזק קשות או אפילו להיהרג כאשר יש לך אוכלוסיית צמיגי אוזניים גדולה (טחינת קפה תגן). צמיגי אוזניים יכולים לייצר אוכלוסיות גדולות למדי במהירות ויכולות להפוך לבעיה גדולה עבור בעל הבית בן לילה! הם נמשכים לאורות ולכן הם ייכנסו בלילה נמשכים לכל האורות הדולקים; כמו גם לכל אורות שדולקים לך במהלך היום שיגרום להם להסתובב שם, במיוחד אם זה אזור קריר. ניתן למצוא צמידי אוזניים ברוב הבתים ויכולים להיכנס דרך נקודות כניסה כמו דלתות וחלונות, לעלות דרך הקירות השבורים וכל פתח סדוק, מסכים שבורים. יש להם תפקיד מועיל בנוף והם הוכחו כטורפים חשובים של כנימות, קרדית, רוב ביצי החרקים, ורוב החרקים הרכים כמו זבובים לבנים. יש להם ריח מאוד לא נעים כשהם נמעכים.

כמה בקרות טבעיות

רמז: צמיגי אוזניים נמשכים ללחות

שליטה במים סביב החלק החיצוני של הבית. תקן כל נזילות. המר למערכת טפטוף כדי לשמור על המים מתחת לפני הקרקע. יש לשלוט בעשבים שוטים ולנקות פסולת מתה. הסר אזורי לחות גבוהה מסביב לקירות, בחיפוי, מתחת לאבנים, לוחות וכו'. שליטה בתנאי לחות בחללי זחילה, ברזים, לאורך היסודות. שנה גינון על ידי יצירת גבול יבש מיד סביב קירות הבית. אבני חצץ או שטוחות יכולות להוות מחסום אטרקטיבי נגד צמיגי אוזניים ופולשים אחרים של מזיקים. מרזבי גשם צריכים להפנות מים מהבית. אטמו או השתמשו בהפשטת מזג אוויר בכל נקודות הכניסה האפשריות כגון דלתות, חלונות, צינורות, מסכי תיקון ודלתות וחלונות. היכן שקווי אוזניים מהוות בעיה, הסר מקומות מסתור בעלי רמות לחות גבוהות. התחל תוכנית לכידה יומית קבועה. הסרת בתי גידול של צמיגי אוזניים חשובה מאוד להדברת כל החרקים, כולל צמידי אוזניים. כשהם נמשכים לאורות, הפסיקו להדליק בחוץ בלילה. הסר את האור הלבן והתקן במקום LED צהובים.

בתוך הבית

בתוך הבית יש לשאוב אבק מדי יום; הקפידו להרוג אותם ולהיפטר מהם על ידי השלכתם לשקית ניילון וקשירה והשלכה לפח, מיד כדי שלא יפלשו מחדש. אם צמידי אוזניים הם בעיה רגילה בבניין, בדוק את האזור כדי לראות איך הם נכנסים לבית ואטום וסגור סדקים וכל נקודות הכניסה. תקן את כל המסכים השבורים.

תרסיסים טבעיים

תרסיס שמן אתרי

אפשר להכין תרסיס טבעי שימנע מהם להיכנס הביתה. השתמש ב-1/2 אונקיות לכל ליטר מים מכל אחד מהשמנים האתריים הזמינים הבאים

1. שמן ציטרונלה

2. שמן קינמון

3. שמן פנירויאל

4. שמן ציפורן

5. שמן לבנדר

6. הדרים

7. בזיליקום

8. כל שמן אתרי טבעי יכול להיות להשתמש לעיל הם רק כמה. נסה משלך.

ספריי הדרים השתמש ב-OTKO מנקה הדרים טבעי. ריסוס ישר דרך מיסטר. יהרוג את צבי האוזניים ואת רוב החרקים במגע. ספריי סבון השתמש בכל סבון קסטילי טבעי כמו סבוני ד"ר ברונרס. הם מייצרים מנטה, לבנדר, שקדים, עץ התה והרבה מקורות טבעיים אחרים. השתמש ב-1oz לכל ליטר מים. יהרוג צמיגי אוזניים בעת ריסוס.

DE SPRAY Gadren Grade DE ניתן להוסיף למים ולרסס. הדרך הטובה ביותר היא להכניס קצת DE לתוך זרבובית ולהשהות בגלון מים. מניחים לשבת, יוצקים לתוך מרסס גלון ומרססים. כאשר יתייבש הדה יהווה מחסום ויהרוג וקווי אוזניים שזוחלים מעליו. אתה יכול להשתמש רק לאבק את האזורים עם זה.

צ'ק ליסט

ואקום, ואקום ואקום…

שאבו את כל צמיגי האוזניים בתוך הבית שלכם. שואב אבק ביסודיות רבה ובתדירות הנדרשת. לזרוק את השקיות לפח.

אבק טבעי

דרגת גן DE יכולה לשמש כאבק מסביב לבית וגם מתחת לבית ולעליית הגג. אבק קלות ואפשר לשבת.

חומצת בורית יכולה לשמש כאבק בסדקים ובאזורים אחרים בין קירות הבית.

צמצום אוכלוסיות:

מלכודות בתוך הבית היא אחת הדרכים המתמשכות לניהול צמיגי אוזניים בבית על בסיס קבוע לטווח ארוך.

מלכודות שונות

Ultimate Flea Trap היא ללא ספק מלכודת החרקים הטובה ביותר בשוק. זה לא משתמש בכימיקלים ורק באור קטן עם מחצלת דביקה שמלכדים את החרקים שנמשכים על ידי האור. שים אחד בכל חדר שיש לו צמיגי אוזניים. זה עובד גם על פרעושים (כך השם) כמו גם על עכבישים, ג'וקים ורוב החרקים האחרים.

מחוץ לבית

הסר חומרים מחוץ להיקף הבניין שיכולים להוות מקום מסתור, כגון קיסוס, פסולת צמחים, עלים במרזבים, ערימות עץ ישנות, פסולת עלים ישנה, ​​ערימות של עיתונים או חומר אורגני אחר. איטום ותקן סדקים, חריצים ופתחים אחרים סביב היסוד או סביב החלק החיצוני של הבית. נהל את הלחות מסביב לבניין על ידי תיקון או החלפה של ברזים דולפים, מזגנים דולפים, ניקוזים דולפים, בקרת מים הנכנסים ליסוד לאחר שיורד גשם, וספק מרחבי זחילה כדי לאפשר כניסה. תקן או שנה את התנאים כדי לקדם סביבה יבשה יותר. איטום ורצועת מזג אוויר סביב דלתות. חלונות. חדרי אמבטיה שקעי מים וכן שקעי חשמל.

עברו דרך כל אזור בפנים שהוא חשוך והם יכולים להסתתר בו. קופסאות קרטון יהוו מקום מארח נהדר עבורם לבילוי בתוך הבית. הסר כל פסולת אחרת כגון עצי הסקה ישנים שאינם בשימוש. הרחק תמיד את הלחות מהבית שלך על ידי תיקון כל פיות גשם פגומות, שמירה על הדירוג באזור כך שהמים יתנקזו מהבית, ועל ידי שמירה על אוורור מתאים בחללי זחילה כדי לאפשר לשטח להתייבש.

צמידי אוזניים נמשכים לאורות חיצוניים, לכן החליפו אותם בנורות לד צהובות, שפחות אטרקטיביות לאוזניים. הטיפול צריך להיעשות בחוץ עם יישומים טבעיים של גינה בדרגה DE סביב יסוד הבניין, ערוגות פרחים, אזורי חיפוי ודשא במרחק של כמה מטרים מהבניין, כמו גם באזורי מרחב הזחילה של הבית. טפלו ברצועה של שתי רגליים מסביב לבניין הסמוך לקרן כדי להגביל את כניסת הקומות של האוזניים פנימה. קבע גבול יבש ממש סביב בסיס הבתים לשליטה רבה.

מלכודות מחוץ לבית

עיתון: עיתון רטוב מגולגל המוחזק יחד עם גומייה.

קופסת קרטון: ניקוב חורים בגודל עיפרון לאורך הקצה התחתון של קופסת הקרטון.

צינור גינה ישן: חתיכות של 12-24 אינץ' של צינור גינה

יכול מזון משומש לחתולים. הוסף 1/2 אינץ' מכל סוג בירה או יין.

טאפרוור: השתמש במיכל פלסטיק כמו טאפרוור. חוררו חורים לאורך הקצה העליון של האמבטיה, הוסיפו 2 אינץ' כל יין זול וכסו בראש ושקועו באדמה.

Finch Bird House יכול לשמש כיחידת דיור שבה אתה יכול להניח כוס פלסטיק של 8 אונקיות 1/2 מלא בבירה או יין. הייתי מנסה אחד מכל אחד ולראות מה הכי מושך.

לכידה היא גישה יעילה וקלה להפחתת אוכלוסיות צמידי אוזניים.

אחד המרכיבים המרכזיים של תוכנית טבעית לניהול קווי אוזניים הוא מערכת לכידה פעילה יומיומית. רגע לפני רדת החשיכה, הנח את מלכודות חוחי הציפורים ברחבי החצר במקומות מחוץ לטווח הראייה. בבוקר, נער אותם מהמלכודות מעל דלי של סבון/מים של Dr Bronners או כל סבון ומים טבעי. המשיכו ללכוד עד שלא תתפסו עוד קציצות אוזניים. ניתן להסתיר מלכודות ליד נטיעות שיחים וחיפוי קרקע, או כנגד הבית. עבור עצי פרי, הרחיקו עשבים שוטים, צחצוח ופריירים (תמיד גזמו) מבסיס העצים לאורך כל השנה מכיוון שהם מספקים מקלט לאוזניים, חלזונות ויצורים אחרים. מעקב אחר אוכלוסיות על ידי ספירת כמויות צמידי אוזניים שנתפסו במלכודות.

לחסל את בית הגידול שלהם:

שינוי בית הגידול מסביב לגינה שלך יקטין את אוכלוסיית האוזניים ואת הנזק. היפטר ממקומות המסתור שלהם: לוחות, עשבים שוטים, ערימות עץ, פסולת צמחים, פסולת עלים וכל חפץ אחר שיוצר מקומות מסתור כהים ולחים. אין לשתול כיסויי קרקע צפופים, כגון קיסוס, נענע, עשבי תיבול, ליד גינות ירקות או פרחים. מגדלים שתילים פגיעים בתוך הבית עד שהם מסוגלים לעמוד בלגימה מסוימת. או להתחיל אותם בחוץ על שולחן עם רגליים מוגנות על ידי מחסומים דביקים.

חלק מהאנשים מייעצים לא להשתמש בספוג אורגני מכיוון שלדבריהם הוא מספק מחסה למזיקים כמו קציצות אוזניים ועכבישים. יש לי הדעה הפוכה לפיה חיפוי אורגני מציע לאוזניים אזור ציד מגוון שיציל את הצמחים שלך וגם יספק את צרכי כדור הארץ. קל לנקות מאלץ' מקציפות אוזניים על ידי איבוק בדרגת גינה מספר פעמים בשנה או על ידי אבק ממש לפני ואחרי כל פעם שאתה מורחת שכבה חדשה של מאלץ'. ריסוס הספוג עם כל סבון טבעי ישלוט גם בהם.

אנדי לופז

הגנן הבלתי נראהSource by Andrew Lopez

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved