כיצד להשתמש בשורש יוקה לבריאות

/
/
/
277 Views

שמו של שורש זה מבוטא "יו-קה", לא "יוקה", והוא מוערך על ידי כמעט מחצית מהעולם. זה בהחלט שווה לנסות. אם הטפיוקה מועדפת, גם שורש היוקה יהיה. הבשר של השורש הזה, המכונה מניוק או קסאווה, משמש כבסיס לפודינג הזה. יוקה אינה יוקה, סוג של צמחים ראוותניים בעלי כידון ממשפחת האגבה.

מקור מצוין לברזל, שורש יוקה מספק מעט ניאצין וסידן. חצי כוס יוקה מבושלת מכילה כ-40 קלוריות. אכילת חמש מנות יומיות של פירות וירקות מורידה את הסיכויים לסרטן. מחקר שנערך לאחרונה מצא שאכילת תשע או עשר מנות יומיות של פירות וירקות, בשילוב עם שלוש מנות של מוצרי חלב דלי שומן, היו יעילים בהורדת לחץ הדם.

אתה יכול להשתמש ביוקה בדרכים שונות כולל:

1. אכלו שורש יוקה (קסווה), כאילו היה תפוח אדמה. מבשלים את השורש לתנור ומניחים את תפוחי האדמה במתכונים כדי להגביר את צריכת ויטמין C, B ו-A וכן סידן, זרחן, אשלגן וברזל.

2. השתמשו באבקה שלה, השורש היבש הטהור של היוקה מכיל, על ידי ערבוב עם מים, יוגורט, שייקים או מיץ כמו אבקת חלבון. האבקה מהשורש שלה מכילה ספונינים, יעילים כנוגדי דלקת, התכווצויות שרירים, מפחיתים כאב, מספקים הקלה בדלקת פרקים.

3. תמציות שורשיו בצורת טבליות, כאבי פרקים, דלקות פרקים, בורסיטיס, קוליטיס וטיפול באוסטיאופורוזיס. תוסף זה ידוע גם כי אתה עודף אנרגיה, מדי.

4. קסאווה שתיית תה, ניקוי דם וטיהור המעיים.

5. מרחו את השורש: תשפכו את השיער בשמפו רך. אתה יכול להשיג שמפו של שורשי היוקה מהרבה מזון טבעי ובריא או חנויות לקנות באינטרנט או להכין שמפו. שורשיו שימשו את השבטים האינדיאנים במשך שנים ליציאה, נשירת שיער וקשקשים, תוך מניעת השיער מבריק ויפה.

6. זה פועל כמו ניקוי ומזון למפרקים שלך. זה מצוין למי שהייתה מוגבלת בניידות בגלל הגיל. הוא מכיל ספונינים סטרואידליים המעודדים עבודה כמנקה ומזינה למפרקים, כך שיש פחות סיכון לנזק עתידי. מלא את הדיאטה שלך עם יוקה לתזונה בריאה וגמישה יותר!

שמות מדעיים: Yucca spp. משפחה: Agavaceae

שמות נפוצים: יוקה, מניוק, קסבה, מוהאבי (מוהאב) יוקה, כידון ספרדי, נר אדוננו, עץ יהושע, דטיל, מחט אדם, שומה, עשב סבון, צמח שוט או צמח פגיוןSource by Davis Jekins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved