כיצד להסיר חלודה מכלי תה יפניים

/
/
/
270 Views

קומקום תה יפני טטסובין התפתח מאוד. מקורו ככלי ששימש לפני מאות שנים לחימום מים לתה וכיום הוא משמש גם כדי לספק חום ולחות בכל בית במהלך החורף או אפילו כל השנה. עם האסתטיקה והפונקציונליות המדהימים שלו, טטסובינים מודרניים מגיעים כעת במגוון סגנון, עיצוב וגדלים.

קומקומים יפניים מברזל יצוק ידועים בעמידות מחוספסת. עם זאת, בנסיבות מסוימות, הברזל היצוק יכול להתחיל להחליד. אתה מבין, מלבד הטיפול הרגיל שאתה נותן לכלים שלך, קומקומים מברזל יצוק ידרשו יותר תשומת לב כדי להבטיח שלא תקבל מנת יתר של חלודה.

הנה כמה טיפים לנסות להסיר חלודה מברזל יצוק:

תמיסת חומץ ומים. תערובת של מים וחומץ לבן היא פתרון ניקוי טוב. עם מעט גריז של מרפקים זו 50-50 חומץ ומים תערובת זו יכולה להסיר את החלודה בטטסובין שלך. עבור חלודה קשה, זה עשוי להיות רעיון טוב להשתמש בסודה לשתייה כחומר שוחק. ראשית, לשפשף את האזור עם סודה לשתייה ולאחר מכן להוסיף את תמיסת החומץ והמים.

שיטת תפוחי אדמה. לעתים קרובות כאשר אתה מחפש תרופות ביתיות להסרת חלודה, הרעיון של שימוש בתפוח אדמה מוזכר לעתים קרובות. למעשה, אין תכונה שהופכת את תפוח האדמה לשימושי יותר ממברשת קרצוף. פורסים תפוח אדמה וטובלים אותו בסודה לשתייה או בחומץ. דבר אחד נהדר בתפוחי אדמה הוא שהם שימושיים וזמינים.

שמן זית ומלח דק. תערובת נהדרת נוספת להסרת חלודה מקומקומי ברזל יצוק היפנים שלך היא שמן זית ותמיסת מלח דק. שילוב כזה הוא פתרון שפשוף טוב לטיפול בחלודה חיצונית בקומקומי ברזל יצוק שלך. עם זאת, יש לשפשף בעדינות את התערובת על האזור הפגוע כדי שהגימור של הקומקום לא ישרט.

זכור, לאחר שתסיים להשתמש בקומקום מברזל יצוק, נקה וייבש אותו. אל תיתן לתה או למים לשבת בקומקום שלך במשך תקופה ארוכה. הניקוי הוא פשוט כמו לשפוך את שאר התכולה ולהקלח אותה במים בפנים. לאחר מכן הופכים את הקומקום ונותנים לו להתייבש.

וזה הכל. הטיפול בכלי התה היקר שלך הוא באמת כל כך קל. עם ידע מתאים כיצד להסיר חלודה, קומקום ה-tetsubin היפני שלך בהחלט יכול להחזיק מעמד עוד כמה דורות אם לא לכל החיים.Source by Josh Angelo

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved