כיצד גברים יכולים להגדיל את ספירת הזרע ואת הפוריות?

/
/
/
286 Views

יכולות להיות מספר סיבות מדוע הכנסת בת הזוג שלך להריון יכולה להיות קשה ואחת מהן היא ספירת זרע נמוכה. אז איך גברים יכולים להגדיל את ספירת הזרע ואת הפוריות? מאמר זה בוחן כמה עצות והצעות טבעיות שיעזרו להגביר את ייצור הזרע ויעזרו לך להפוך להורים הרבה יותר מהר.

דִיאֵטָה:

יש הרבה מזונות שהוכחו כמסייעים לייצור זרע. בעיקר אתה רוצה לאכול תזונה עשירה באבץ וויטמין E. בגלל השפעתו נוגדת החמצון של ויטמין E, מאמינים שהוא עוזר לכמות הזרע החי, כמו גם פורה וחזק יותר.

למעשה יש הרבה אבץ בנוזל הזרע, וכשאדם פולט הוא מאבד לא מעט. אבץ הוא רכיב תזונתי חיוני בייצור זרע, ולכן חשוב להחליף את האבץ החסר ככל האפשר.

לקבלת ויטמין E נסה לאכול את המזונות הבאים: אבוקדו, ביצים, בוטנים, בטטה, תפוחים ושמן תירס

עבור אבץ: צדפות, רכיכות, סובין חיטה, צנוברים, אגוזי פקאן, ביצים, אגוזי קשיו, דגים וכבד.

בנוסף, זרעי חמניות גולמיים הראו גם כמגדילים את ספירת הזרע של זכר. מומלץ לגבר שמנסה להרות לאכול 1/4 כוס גרעיני חמנייה גולמיים כל יום בזמן שהוא מנסה להרות.

התחממות יתר של האשכים:

בעיה נפוצה נוספת היא כאשר הטמפרטורה של האשכים מוגברת גבוה מדי. זה יכול להרוג זרע חי ולהפחית את הכמות הקיימת במהלך השפיכה. ללבוש תחתונים רפויים, כגון בוקסר, ולהימנע מחום גבוה יותר באזור המפשעה הוא רעיון טוב. שימוש במחשב נייד, למשל, יכול להעלות את הטמפרטורה מאוד.

אם אינכם יכולים להימנע מעבודה בסביבה חמה או מחשיפה לחום רב, נסו לעשות אמבטיה פושרת למשך חצי שעה בכל לילה. זה יעזור להוריד את הטמפרטורה ולהגביר את ייצור הזרע.

לעשות אהבה בבוקר או אחר הצהריים המוקדמים ולעתים רחוקות יותר:

הוכח שספירת הזרע היא הגבוהה ביותר בבוקר, מכיוון שהגוף שלך טען את עצמו לאחרונה ואינו משתמש באנרגיה רבה במקומות אחרים.

באותה שבשבת, נסה להגביל את עצמך למרווחים של 2-3 ימים לפני קיום יחסי מין. ככל שגבר פולט פחות, כך ניתן לייצר יותר זמן זרע, כך שיש יותר בזמן שפיכה.

הימנע מאלכוהול, קפאין ועישון:

לכל אלה יש השפעה על ייצור הזרע. עישון וקפאין מכווצים את כלי הדם ומפחיתים את הכמות הנקלטת באשכים, מה שמאט את ייצור הזרע. אלכוהול משפיע על הכבד, מה שמגביר את האסטרוגן.Source by Charity-Lyn Gellar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved