טעויות במזון נשמה – איך לתקן אותן

/
/
/
261 Views

אוכל נשמה, המטבח הדרומי הפופולרי ממשיך לצמוח בפופולריות. עם האטה של ​​הכלכלה, יותר אנשים מחפשים דרכים לחסוך כסף. אחת הדרכים הטובות ביותר שאנשים מצאו להפחית את העלות שלהם היא לבשל יותר ארוחות בבית במקום לאכול בחוץ. אתרים עם מתכוני אוכל נשמה בחינם ממשיכים לצוץ ברחבי האינטרנט כדי לענות על הדרישה ההולכת וגוברת של אנשים שצריך להכין יותר ארוחות בבית.

עם יותר אנשים שמבשלים ארוחות בבית, גיליתי שרבים עושים יותר טעויות בישול. התגובה הנורמלית מהטעויות האלה היא לזרוק את המנה. עכשיו אתה יכול להימנע מבזבוז כסף ואוכל על ידי ביצוע הטיפים והרעיונות לתיקון טעויות בישול של אוכל נשמה שאתה עושה.

על ידי ביצוע הטיפים האלה לא רק תחסוך יותר כסף אלא תצבור יותר ביטחון במטבח.

אוכל חריף מדי – אם זרקת בטעות קצת יותר מדי פלפל, רוטב חריף או צ'ילי בגמבו או המרק שלך, מה אתה יכול לעשות? יש לך הרבה מים ללגום? זרוק את זה החוצה? לתת את זה למישהו שאתה לא אוהב? פתרון: כדי לתקן מעל גמבו חם או חריף להוסיף אננס כתוש בסיר. בדוק את ההוספה במרווחים של חצי כוס עד שתגיע לטווח החום המתאים לטעמך. אננס כתוש פועל לדילול חום מבלי שאף אחד יזהה אותו. או נסה להוסיף תפוח אדמה גולמי פרוס ומקולף, הקפד להסיר את פרוסות תפוחי האדמה לפני ההגשה.

אוכל מלוח מדי – אם המרק, התבשיל, הרוטב או מנת הירקות שלכם מלוחים מדי, זרקו פנימה תפוח אדמה קלוף (פרוס) למשך 10 עד 30 דקות. שולפים תפוח אדמה לפני ההגשה.

עמידה בטיפים האלה שיעזרו לפתור כל טעויות בבישול אוכל נשמה יכולה לעזור לחסוך לך כסף, תסכול ולחץ במטבח. הם יעזרו להגביר את הביטחון שלך על הכיריים. עכשיו אתה יכול לנצל טוב יותר את הרבים מתכוני אוכל נשמה בחינם באינטרנט.Source by Roy Primm

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved