טיפים לניקוי פירה של תפוחי אדמה על השטיח שלך

/
/
/
272 Views

פירה הוא טעים, טעים ואחד המאכלים האהובים שאנשים אוהבים לאכול. אבל בעוד פירה נהדר עם עוף מטוגן, הודו ופריטי מזון רבים אחרים, זה בהחלט לא משהו שהיית רוצה שיהיה על השטיח שלך.

שפיכה כזו על השטיח שלך יכולה להיות מאוד מתסכלת מכיוון שהיא יכולה להשאיר כתם מגעיל שיכול באמת להרוס את המראה של השטיח שלך. זו הסיבה שחשוב מאוד לדעת איך לנקות את הבלגן הזה לבעל שטיח.

אם בטעות שפכת פירה על השטיח שלך, הקפד לבדוק את המדריך שלהלן כדי לסייע לך בפתרון בעיית ניקוי השטיח הזו.

• בשלב הראשון, תצטרך להסיר כמה שיותר מהפירה שנשפך מהשטיח שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בכף או סכין קהה כדי לגרוף אותו בזהירות מהשטיח. זה חשוב כי אתה לא יכול לנקות את הכתם על השטיח שלך מבלי להתמודד עם חלקיקי המזון תחילה.

• לאחר ניקוי השטיח מעודפי הפירה, הגיע הזמן שתשתמשו בתמיסת ניקוי שטיחים על הכתם. לשם כך, תצטרך ליצור פתרון באמצעות חומץ לבן ומים. קח כפית מהראשון וערבב אותה עם כוס מים חמימים ולאחר מכן השתמש בזה על כתם פירה על השטיח.

• לאחר שמרחת את תמיסת הניקוי על הכתם, השג פיסת מטלית לבנה נקייה ותסגור לאט את האזור הפגוע. פעל מהצד החיצוני של הכתם הנעה פנימה על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. לאחר שעושים זאת שוב ושוב, בסופו של דבר הכתם יהפוך לבהיר יותר ובקרוב תוכל להיפטר ממנו לחלוטין. יכול להיות שלא תראו את התוצאות במהירות אלא פשוט תמשיכו לסחוט את האזור ותאזרו בסבלנות ודי מהר הכתם ייעלם לחלוטין.

• לשלב האחרון של התהליך יש לשטוף את האזור בו היה הכתם בכוס מים נקיים. זאת על מנת להסיר את שאריות הניקוי העודפות שעלולות להצטבר ולגרום נזק לשטיח שלך.

שפיכת פירה יכולה להיות קשה מאוד, אבל בהחלט לא בלתי אפשרי לנקות אותן. אם אי פעם אתה נתקל בבעיה מסוג זה שוב, הקפד להשתמש במדריך שלמעלה כדי לעזור לך.Source by Johnny D Sol

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved