טיפול ביתי של הלבנת עור

/
/
/
243 Views

הבהרת או הלבנת העור היא מצב מנוצל לשיטת הגוון הבהיר הנראה. מראה חינני צלול וללא רבב הוא התחושה של כל קיום אנושי. במיוחד נשים מייחלות לעור יפה אבל כמעט כולם בשלב מסוים בעיות עור כמו פיגמנטציה של העור כהה יותר והופעת כתמים כהים של הפגישה. רוב הבעיות הללו נגרמות כתוצאה מהליך ביולוגי של פעם או מנזק שנגרם מפגיעות בלתי מתונה לשמש ולזיהום. עור שחור הוא ההשפעה על הצטברות המלנין הפיגמנט שנותן עור כהה מדי. אבל פיגמנט זה מספק הגנה מפני קרינה אולטרה סגולה מהשמש שעלולה לגרום לעור כהה פחות רגיש לנזקים מהשמש.

עור כהה או עור חיוור

כדי לפתור את הבעיה של עור כהה או עור חיוור שנראה צעיר יותר, אנו נוטים לעתים קרובות להשתמש במוצרים מסחריים כגון קרמים להלבנת עור, קרמים או אקונומיקה. אבל רבים מאיתנו יודעים שמוצרים רבים זמינים עבור עור יעיל להלבנה בלבד. לא רק בטוח להבהרת העור משמש, אלא לחות ומחייה את העור. ובכן, הנה כמה תרופות פשוטות להלבנת העור בשבילך. לימון הוא אקונומיקה טבעית להקלה על גוון העור ויכול לשמש כהלבנת עור. אתה יכול להשתמש במיץ לימון, לבד או עם מי ורדים. עם מקלון צמר גפן כדי למרוח אותו על הפנים ולשמור אותו תוך 5 דקות ואז לשטוף אותו במים חמים. לאחר מכן מערבבים את מיץ הלימון עם שמן שקדים עם דבש ואבקת חלב כדי ליצור טיפולים יעילים יותר להלבנת העור.

כמה סוכנים חשובים להלבנת עור

שיבולת שועל וגבינת קוטג' הם שני גורמים חשובים מאוד להלבנת העור. גם שיבולת שועל וגם גבינת קוטג' צריכים להיות מעורבים היטב. אתה יכול להוסיף מיץ עגבניות לתערובת כדי להיות יעיל יותר. מרחו את התערובת הזו של גבינה, קוטג', שיבולת שועל ומיץ עגבניות על הפנים בעדינות והחזיקו במשך 20-25 דקות ואז שטפו היטב במים. מערבבים כמויות שוות של חומץ ומים פושרים. שמור אותו במשך 5-10 דקות על העור לאחר השטיפה.

הלבנת עור באמצעות פסטה ביתית

הכינו פסטה ביתית המשלבת אבקת אלגום, מיץ לימון ועגבנייה. הניחו לדבק להתייבש לפני שטיפת מים כדי להלבין את העור. מוצרים טבעיים כמו אלגום, לימונים ועגבניות משמשים כדי להפוך את העור לרענן ובהיר יותר. לנזקים שנגרמו מכוויות שמש השתמשו במיץ לימון וכורכום. שניהם אקונומיקה מצוינת להבהרת העור. תרופה ביתית להלבנת עור הקלה ביותר תפוח אדמה. כל שעליך לעשות הוא להניח כמה פרוסות של תפוח אדמה נא על הפנים שלך למשך מספר דקות, מה שעוזר להסיר כתמים וכתמים. הדבק דרך שילוב של טחון דק עם דבש. אנא השתמש בפנים שלך ותן להתייבש. לאחר מכן שטפו במים נקיים לקבלת עור יפה ובהיר כדי לקבל. במקום דבש, אפשר להשתמש בחלב להכנת משחה.

טיפ להלבנת עור באמצעות גרידת תפוז

טוחנים מעט גרידת תפוז, מיובשים היטב בשמש ומוסיפים את הגבינה או החלב לקבלת עיסה. יש למרוח באופן אישי ופועל 10 עד 15 דקות לפני השטיפה במים. זה לא רק יבהיר את גוון העור של העור, אלא גם יעזור להיפטר מכתמים ולעשות זאת. עם זאת, טיפול טבעי בעור או שימוש בטיפול הלבנת עור בבית אינם מספיקים כדי לקבל חתיכה יפה. יש להשלים זאת על ידי תזונה מאוזנת המכילה הרבה ירקות ופירות טריים. לשתות הרבה מים יכול גם לעזור, כי מים ידוע כי חומרים רעילים מהגוף ומעניקים לחות לעור.Source by Nofri Defri Anda

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved