חלק מהמאכלים שמגדילים את גודל החזה

/
/
/
227 Views

נשים רבות מעוניינות בגודל חזה גדול יותר מסיבות שונות. הסיבות הללו כוללות, הגברת ההערכה העצמית, הרגשה רצויה, נוחות וגם עבור המראה הפיזי. במשך זמן מה, אנשים חשבו שרק ניתוח שתלים יכול להשיג גודל חזה גדול יותר, אך כעת ברור שניתן להשתמש במזונות ותוספי מזון כדי להשיג זאת. שימוש במזונות ותוספי מזון מוכיח את עצמו כאופציה בטוחה יותר מאשר שימוש בניתוח. מזונות ותוספי מזון אלו מכילים אסטרוגן המעודד צמיחת חזה.

את המזונות שאתה יכול לאכול כדי להגדיל את גודל החזה שלך ניתן לחלק לקבוצות שונות. קבוצה כזו היא פירות וירקות. אכילה מרובה של זה תשפר את הבריאות הכללית שלך וגם תקדם את צמיחת השד בשל תכולת הסיבים הגבוהה המצוי בהם. דוגמאות מכילות; תפוחים, שזיפים, פפאיה, דלעות, מלפפונים, גזר, תפוחי אדמה, עגבניות ובטטה. בנוסף, אתה צריך שומנים בריאותיים בתזונה שלך. שומנים בריאים אלו ידועים בתור שומנים חד-רוויים. דוגמאות לשומנים אלו כוללות; שמנים המצויים בזרעים כמו זרעי פשתן, שומשום וזרעי דלעת. מקורות אחרים של שומנים כוללים; שמן זית וזית, שמן אבוקדו ואבוקדו, שיבולת שועל ואגוזים גולמיים.

ישנם גם עשבי תיבול שניתן לאכול כדי להגדיל את גודל החזה. עשבי תיבול אלה ניתן לקחת בצורה של כמוסות או לשים בתה שלך. דוגמאות לכך הן;

• חציר יווני- משמש למגוון פונקציות כמו הגדלת גודל. זה גם מסייע בייצור חלב עבור אמהות מניקות.

• דקל מסור – משמש לגירוי רקמות ולהגדלת גודלה.

• בטטה פראית – המשמשת גם לקידום רקמות בריאות.

• שומר – משמש להגדלת הגודל ומסייע בייצור חלב לאמהות מניקות.

בנוסף לאמור לעיל, משמשים למטרה זו גם תבלינים מסוימים ועשבי תיבול. עם זאת, תבלינים ועשבי תיבול אלו אינם נלקחים בצורה של כמוסות אלא משמשים לבישול מזון. דוגמאות לכך כוללות; מרווה, כורכום, פלפל, אורגנו, ג'ינג'ר, טימין וציפורן.

כדאי גם לאכול מזונות עשירים בחלבונים על מנת לקדם את צמיחת השד. זה כולל; דגים, בשר וביצים. בנוסף, התזונה שלך צריכה להכיל מוצרי חלב כמו חלב, גבינה, יוגורט וגלידה. גם סויה חשובה מאוד. עם זאת, חשוב לציין שאינך יכול להכניס את כל המזונות הללו למערכת שלך בבת אחת. אתה צריך לעשות את השינוי בהדרגה, כדי לראות כיצד המערכת שלך מסתגלת וגם כדי לעקוב אחר שינויים בגודל החזה שלך. הכנסה הדרגתית של מזונות תעזור לך לדעת לאילו מזונות אתה עלול להיות אלרגי.Source by Peter Gitundu

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved