התרופה הטובה ביותר לשלבקת חוגרת שעובדת

/
/
/
322 Views

שלבקת חוגרת היא פריחה כואבת, מלאה נוזלים, מעוררת שלפוחיות הנגרמת על ידי וירוס אבעבועות רוח, אותו וירוס שגורם לאבעבועות רוח. לאחר שאדם חולה באבעבועות רוח, הנגיף נשאר ושוכב רדום בחלק מהעצבים בגוף – גם לאחר שהאבעבועות רוח נרפאה. שלבקת חוגרת יכולה להתרחש כאשר הנגיף הרדום מתעורר לתחייה; זה קורה לעתים קרובות כאשר המערכת החיסונית של אדם נפגעת. שלבקת חוגרת יכולה להביא אי נוחות רבה ולכן רבים מהסובלים מחפשים את התרופה הטובה ביותר שיש.

תרופה שלבקת חוגרת טבעית היא Hypoxis Rooperi המופקת מתפוח אדמה אפריקאי. נמצא כי תמצית זו מכילה סטרולינים ופיטוסטרולים – שני אלו יכולים להועיל למערכת החיסון בכך שהם עוזרים להגדיל את כמות תאי ה-T. תאי T הם אחד מתאי הדם המסייעים לגוף להדוף זיהומים. כתרופה לשלבקת חוגרת, ניתן ליטול את Hypoxis Rooperi דרך הפה באמצעות אכילת תפוח אדמה אפריקאי בר או שניתן למרוח אותה ישירות על הרעפים.

תרופות צמחיות אחרות שיכולות לסייע בחיזוק המערכת החיסונית הן Agosthosma betulina, viscum album, ו-olea europea. Agosthosma betulina או buchu מועילים בניקוי רעלים מהגוף בכך שהם עוזרים להיפטר מאגירת מים. אלבום ויסקום הוא גם תרופה יעילה לשלבקת חוגרת מכיוון שהוא מקדם את כלי הדם, מסייע בחיזוק דופן הנימים ומעודד תיקון נזק לתאים. Olea eupoea, בינתיים, הוא תמצית של עלה זית. הוא מכיל חומצה oleuropein, אנטי מיקרוביאלית יעילה.

מליסה לימון היא עוד תרופה נהדרת לשלבקת חוגרת. הוא ידוע בתכונתו האנטי-ויראלית ויעיל במניעת התפשטות נגיף הווריצלה זוסטר בכל הגוף. שתיית מספר כוסות תה מליסה לימון ביום יכולה להיות תרופה מצוינת לשלבקת חוגרת. בנוסף, ניתן לשמור ולקרר את שקיות התה למריחה על הפריחות. יתרון נוסף של מליסה הוא שיש לו השפעות הרגעה. שתיית תה מליסה יכולה לעזור לישון טוב יותר. מלבד תה, מליסה יכולה להגיע גם בתכשירי טינקטורה או קרם. ניתן למרוח תכשירים אלו ישירות על הפריחות.

תרופה טבעית נוספת אשר זמינה היא פלפל אדום. פלפל אדום הוא אחד מתרופות השלבקת חוגרת טבעיות היעילות ביותר שכן הוא מכיל קפסאיצין, המרכיב של הפלפל האדום שהופך אותו לחריף וחם. ניתן לרכוש קרמי קפסאיצין בחנויות התרופות ולעתים קרובות משמשים כטיפול לשלבקת חוגרת. אם קרמים קפסאיצין אינם זמינים, אפשר להכין בעצמם על ידי הוספת זרעי פלפל חריף לקרמי אלוורה. הוספת פלפלים אדומים לדיאטה אחת יכולה גם לעזור.

למרות שרופאים מרשמים לעתים קרובות תרופות אנטי-ויראליות וסטרואידים כריפוי שלבקת חוגרת, יש אנשים שמעדיפים לא להשתמש בהם. זה בעיקר בגלל שרוב התרופות הללו עלולות לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. עבור אנשים מסוימים, התרופה הטובה ביותר לשלבקת חוגרת כוללת תרופות טבעיות ללא רכיבים כימיים.Source by Bob Carlton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved