הערכים של אספקת קרקע בהשוואה למזון מהיר

/
/
/
310 Views

אספקה ​​קרקעית היא מזונות טבעיים ומתעכלים בקלות על ידי הקיבה. חלק מהמזונות הללו הם בטטות, בטטה, אדו, קסאווה, גזר וסלק. מזונות מסוג זה נהדרים לגוף ואותם אנשים שצורכים מזונות אלו נוטים לחיות חיים ארוכים.

ניתן לבשל מאכלים כאלה במרקים אשר בתורו יכולים לתת לו הרבה גוף מה שהופך מרקים למלאים ומהנים. הכמות שבה אתה משתמש תלויה במידת העשירה שאתה רוצה את המרק. אספקה ​​טחונה כמו בטטה וקסאווה טעימה נהדר כשהן מבושלת והיא בהחלט בריאה. אין צורך בטיגון עם מזונות אלו ולכן התזונה בשיאה. אם אתה רוצה לעשות מוקפץ זה פשוט ידרוש ממך לפרוס חלק מהמאכלים שהוזכרו דק מאוד. שימו לב שבטטה וגזר הם המועמדים להקפצה. אתה יכול אפילו לאפות תפוחי אדמה שיכולים להיות טעימים.

לפני שהשתמשו בהרבה מזון על בסיס שמן וחמאה, סוג זה של אכילה היה נפוץ, בגלל זה אנשים חיו זמן רב יותר עם מחלות פחות מורכבות. כעת, עם כל הטכנולוגיה והתוצרת המעודנת, קו החיים הצטמצם כאשר ילדים צעירים הופכים נוטים יותר לחלות. סוג זה של אכילה גרם גם להשמנה רבה.

חזרה לתזונה בריאה יותר עם סוג זה של אכילה מועילה לבריאות האדם. בהיותך טבעי לגמרי, אתה לא יכול להשתבש עם אספקת קרקע. אז קחו בחשבון את זה, מזון מהטבע או מזון שהוא מהיר אבל עבר עיבוד כל כך הרבה שלפעמים כל תכולת הוויטמינים והמינרלים שלו מתרוקנת. בחרו בחוכמה כי כפי שאתם יודעים אנחנו בעצם מה שאנחנו אוכלים וזה יכול לפגוע בהמשך החיים.Source by Anderson Ashby

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved