היתרונות של L-Glutathione

/
/
/
294 Views

לפני שנדון ביתרונות של L-Glutathione, תחילה נדבר מעט על החומר התזונתי. גלוטתיון הוא אנזים נוגד חמצון דומיננטי המסיס במים. הוא נספג בעיקר בכבד. זה עוזר להילחם בנזק של רדיקלים חופשיים. נזק של רדיקלים חופשיים מזיק לבריאות האדם. L- גלוטתיון מעורב במגוון פונקציות אחרות בגוף.

הפונקציה של L-Glutathione – היתרונות של L-Glutathione

גלוטתיון פועל בסינתזה ותיקון DNA, סינתזת חלבון ופרוסטאגלנדין, והובלת חומצות אמינו. זה מסייע בחילוף החומרים של חומרים מסרטנים ורעלים. תפקוד מערכת החיסון משופר עם השימוש ב-L-Glutathione, והוא מסייע במניעת נזק לתאים חמצוניים, כמו גם הפעלת אנזימים. גלוטתיון גם עוזר ושומר על הפונקציות של נוגדי חמצון אחרים.

מחסור ב-L-גלוטתיון

קיימת אפשרות של מחסור בגלוטתיון. זה נראה בדרך כלל בהזדקנות. לדוגמה, זה נראה בניוון מקולרי הקשור לגיל, סוכרת, כמו גם מחלות ריאות ודרכי העיכול. זה יכול להיות הגורם לרעלת הריון, פרקינסון, איידס ומחלות ניווניות אחרות.

היכן ניתן להשיג L-Glutathione

כמה מקורות לגלוטתיון כוללים פירות כמו עגבנייה, אבטיח, אשכולית, אפרסקים תפוזים וממלון. הוא נמצא בירקות כמו אבוקדו, תפוח אדמה, תרד, במיה, דלעת בלוטים ואספרגוס. הוא נמצא גם ברוב הבשרים.

מקורות צמחיים אחרים כמו ברוקולי, כרוב, נבטי בריסל, כרובית, קייל ופטרוזיליה לא רק מספקים GSH – גלוטתיון פרוקסידאז, אלא זה גם ממריץ את הגוף לייצר יותר GSH. מכיוון שבישול הורס חלק ניכר מהגלוטתיון, תקבל יותר מאכילת ירקות חיים או מאודים עבור היתרונות הטובים ביותר של L-גלוטתיון.

הטיפים שלנו לקבלת היתרונות של L-Glutathione – בחירת תוסף

1. תוספי תזונה אינם מוסדרים ברובם בארה"ב ובבריטניה, ולצרכנים יש רק סיכוי של 1 ל-5 לקנות מוצר עם המרכיבים האמיתיים המצוינים על התווית. מסיבה זו, אנו ממליצים לך לרכוש את תוספי התזונה שלך ממתקני תרופות תואמי GMP, מקומות כאלה עומדים בתקנים הרגולטוריים המחמירים ביותר בעולם.

2. ודא שתוסף L-Glutathione שלך ​​אינו מכיל חומרי מילוי או תוספים כלשהם (דוגמאות כוללות: סוכר, עמילן, גלוטן, סיליקה (חול!)) או כל צבע או טעם מלאכותי מכל סוג שהוא.

גלוטתיון מופחת נמצא באחד מהתוספים שאנו משתמשים בהם באופן אישי מחברה בשם Xtend-Life Natural Products העומדת בדרישות הנ"ל. החומר התזונתי כלול במוצר החתימה שלהם – Total Balance. זה נספג בקלות בגוף האדם.

Total Balance היא כמוסה משלימה של הכל באחד המכילה בתוכה למעלה מ-70 חומרים מזינים רבי עוצמה. זה מגיע בשלוש נוסחאות; אחד לנשים, אחד לגברים, ונוסחה לשני המינים.

אנחנו באופן אישי משתמשים בתוסף זה ועשינו כבר למעלה משנתיים, עם תוצאות בריאותיות מצוינות. שמנו לב לעלייה באנרגיה, בפעילות נפשית חיובית ותחושת רווחה כללית. Total Balance מיוצר במקור הבתולי של ניו זילנד. המוצר נטול מזהמים, ואנו מאמינים שהתוסף הוא הטוב מסוגו לאחר ביצוע אינספור השוואות.Source by John Gibb

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved