היתרונות של פירות וירקות לעור זוהר וליופי

/
/
/
270 Views

פירות וירקות הם אחד ממקורות האנרגיה הזמינים ביותר. כאשר צורכים אותם כראוי הם יכולים להיות לעזר עצום בשיפור היופי של הפרט. דיאטת מזון גולמי טובה ליופי הבריאות, כמו גם ליופי הגוף, הנפש והנשמה. בעזרת הירקות והפירות הללו, ניתן להכין בבית חבילות פנים טבעיות, טוניקים וקרמים אשר מועילים לבריאות ואינם כוללים כל סוג של כימיקלים. חבילות הפנים הללו מספקות זוהר רך ומקסים לעור שכולם רוצים.

בדוק כמה טוניקים וקרמים המוכנים מפירות וירקות:

# טוניק תפוח: מערבבים 1 כף מיץ תפוחים עם 1/4 כפית מיץ ליים. השאר אותו למשך 20 דקות. זה מצוין למאבק בשמנוניות.

# טוניק תפוחי אדמה: טוחנים וסוחטים מיץ מתפוחי אדמה. יש למרוח אותו על הפנים והצוואר ולהשאיר אותו ללילה שלם. למחרת בבוקר, שטפו אותו במים. טוניק זה מבהיר את העור.

# טוניק כתום: מטגנים וטוחנים כמה שקדים להדבקה ומערבבים פנימה שתי כפות חלב, כף אחת של גזר ומיץ תפוזים. למרוח עבה על הפנים והצוואר. השאר את זה למשך 1/2 שעה. הוא מועיל בהסרת צלקות וכתמים מהפנים והופך אותו לרך וחלק.

# טוניק עגבניות: ב-2 כפיות מיץ עגבניות, הוסיפו 4 כפות חמאה ומרחו על הפנים. מוציאים לאחר 1/2 שעה. זהו טוניק פנים מצוין להסרת כוויות שמש.

# קרם עגבניות: ב-1 כף מיץ עגבניות מוסיפים כמה טיפות של מיץ ליים. למרוח על הפנים ולהסיר לאחר 15 דקות. הוא יעיל מאוד לכיווץ נקבוביות מוגדלות.

# תחליב אבטיח: מגררים וסוחטים מיץ מחתיכה קטנה של אבטיח. למרוח על הפנים והצוואר ולהשאיר אותו למשך 15 דקות ולאחר מכן להסיר. תחליב זה מרענן את העור.

# תחליב מלפפון וכורכום: עד 1 כף מיץ מלפפון מערבבים פנימה כמה טיפות של מיץ לימון וקורט אבקת כורכום. יש למרוח על הפנים והצוואר ולשטוף לאחר חצי שעה. זהו מלבין מצוין לכל סוגי העור.

# קרם גזר: ל-1/4 כפית מיץ גזר, הוסיפו 1 כפית דבש ומרחו על הפנים. מוציאים עם צמר גפן ספוג במים פושרים שאליהם הוספה מעט סודה ביקרבונט לאחר 15 דקות. זה מסיר חספוס והופך את העור לחלק כמו משי.

# קרם קוקוס: מי קוקוס, אם משפשפים אותו על העור ומשאירים אותו למשך 15 דקות, מבהירים ומבהירים את העור.

# עיסת פפאיה: יש למרוח חלק או חתיכה קטנה של פפאיה גולמית מעוכה על הפנים ולהשאיר למשך 15 דקות. זה מסיר פצעונים ופגמים מביכים אחרים מהפנים.

# תחליב מלפפון: קח 1 כף מיץ מלפפון, חלב וכמה טיפות של מי ורדים לערבב יחד ולמרוח על הפנים והצוואר ולהסיר לאחר 15 דקות. זהו מלבין מצוין לעור עדין.

# קרם ענבים: יש למרוח כף מיץ ענבים על הפנים והצוואר למשך 15 דקות. זה יעזור להפוך את העור רך, חלק, בהיר והוגן.

מה שהופך מישהו ליפה בחוץ משקף לעתים קרובות את מה שהם מכניסים פנימה. היופי האלה ו עצות אופנה מהירים וקלים. לכל פרי וירק יש תועלת משלו. לכן, אכלו פירות וירקות בצורתם הטרייה וקבלו עור זוהר ובריא.Source by Laura Chiffons

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved