היתרונות של נמטודת החומץ

/
/
/
263 Views

לנמטודת החומץ יש הרבה יתרונות לסוגים אחרים של נמטודות. ישנם ארבעה סוגים נפוצים של נמטודות בטווחי גדלים דומים המוזנים לדגים ומטגנים כמזונות דגים חיים. אלה כוללים מיקרו תולעים, תולעי בננה, תולעי וולטר וצלופחי חומץ. מיקרו תולעים, תולעי בננה ותולעים של וולטר גדלים כולם במדיום של דגנים, לרוב שיבולת שועל, קמח תירס, דגני תינוק או פירה. עם זאת, לצלופחי החומץ יש ארבעה יתרונות עיקריים על פני נמטודות אחרות.

  • קודם כל, הם גדלים בחומץ. בעוד שאנשים רבים לא אוהבים את הריח של חומץ תפוחים או חומץ יין, הם אף פעם לא מריחים שונה מזה. מצד שני, שאר סוגי הנמטודות עלולים להריח רע. למעשה, ככל שהם מתבגרים, כך הם מריחים יותר. עם הזמן, הם מגיעים לנקודה שבה הם מריחים נורא. אם התרבויות מתקלקלות אז הריח עוד יותר גרוע ויכול לגרום לבטן שלך להרגיש מוטרדת.
  • הבא יש לציין כי צלופחי חומץ הם קלים. מיקרו תולעים ונמטודות אחרות דורשות ממך לעתים קרובות להוסיף מזון בערך פעם בשבוע. ואז אחרי שבועיים או שלושה צריך להתחיל מחדש. זה יכול לקחת זמן, במיוחד אם יש לך תרבויות גדולות או מספר מהן. מצד שני, תרבית צלופח החומץ צריכה רק להוסיף לה מעט מזון פעם בחודש והיא תחזיק מעמד לפחות שלושה חודשים, אך לרוב עד שישה.
  • הדבר הבא שצריך לציין הוא שצלופחי חומץ הרבה יותר קלים לטיגון ולדגים לאכול. הנמטודות האחרות טובעות והן חיות על פני השטח של משחה חמוצה. התולעת המיקרו נקראת נמטודה משחת חמוצה. עם זאת, כאשר מוסיפים למים הם שוקעים לאט לתחתית. לאחר מכן הם יכולים לזחול לתוך המצע או לחול אם הם לא נאכלים על ידי חלזונות או מאכילים תחתונים. לבסוף, הם יכולים למות ולהוסיף פסולת לאיכות המים שלך. מצד שני, צלופחי החומץ שוחים. הם נדבקים בחלק העליון של המשטח ונשארים שם. זה מקל על אכילתם על ידי הדגיגים ואף ניתן לראותם על ידי דגים גדולים יותר שעלולים לפספס את התולעים השוקעות.
  • צלופחי החומץ יכולים לחיות ימים שלמים במים. למעשה, אולי הם יוכלו לחיות במשך שבועות, אבל קשה לדעת כי הדגים יתפוס אותם. מכיוון שהם יכולים לחיות במים והם לא הולכים למות לפני שהדגים אוכלים אותם, הם גם לא יוסיפו פסולת למים שלך.

יתרונות אלו הופכים אותם ליותר מושכים לרבים מאשר התולעים המיקרו, בננה או התולעים של וולטר. ניתן להגדיר את התרבויות הקלות לתחזוקה הללו, להניח אותן בצד ולהוציא אותן כאשר אתה צריך אותן. תרבית התחלה של נמטודה חומץ היא זולה, ואם תתחילו תרבית חדשה רגילה תוכלו לשמור אותם לנצח.Source by Danelle Karth

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved