היתרונות של גידול ירקות משלך

/
/
/
287 Views

לאכול ירקות גינה משלך.

אין דבר טוב יותר מלשבת לסלט טרי של חסה פריכה, עגבניות ורודות מוצקות, בצל, פלפלים ומלפפון, הכל טרי שנלקח מהגינה שלך.

לאחר מכן, תפוח אדמה אפוי יפהפה, מעוטר בברוקולי או כרובית, גם מאדמת הגינה שלך. העלות של מזון בריא טרי זה, כמעט כלום.

את רוב האשפה שאנו זורקים לפחים שלנו, שנלקחת ומושלכת, כמו קליפות ירקות ישנות, עלים, זרדים ורוב הפסולת שאנו מכנים אשפה, מלבד פלסטיק, ניתן להחזיר לגינה כדי להעשיר את האדמה ולגדול. ירקות בריאים טובים.

מלבד שהירקות האלה עולים לכם רק את המחיר של השקייתם, הם הרבה יותר טריים ממה שכל סופר מרקט יכול למכור לכם אותם, והם אפילו טעימים הרבה יותר כשיוצאים ישירות מהגינה.

יתרון נוסף של אכילה מהגינה שלך הוא שאתה יודע שהירקות נקיים מחומרי הדברה, שבהם החקלאים משתמשים כדי לשמור על הירקות שלהם נקיים מחרקים וציפורים.

המיקום חשוב מאוד גם בעת גידול ירקות, שכן ירקות שונים משגשגים באקלים שונים, והכי טוב יהיה לראות אילו ירקות יתאימו לאקלים שלכם לצורכי גידול.

יש לי המזל לחיות באחד האקלים הטובים בעולם בכל ימות השנה. כאן בעיר יוהנסבורג, בדרום אפריקה, אנחנו ממוקמים שישה אלפים רגל מעל פני הים, ולמרות שזה לא המיקום הטוב ביותר לגידול ירקות, זה מספיק טוב עם גשמי הקיץ שלנו ולחות נמוכה עם הרבה שמש לירקות. לשגשג פנימה.

אני גם מגדל מעדן זימבבואה הידוע בשם צ'ימוליה, שהוא כמו ירק מסוג תרד, ואתה רק שותל את הגבעולים, והדבר הבא, גדלים לך נצרים חדשים. אני אפילו מוכר צרורות של כימוליה למקומיים וזה מכסה את עלות השקיית הירקות כשאין גשם.

גם לתפוחי אדמה לוקח זמן קצר לגדול, כחודש לאחר שתילתם, אתה יכול להוציא אותם מהאדמה לפי הצורך. אפילו לא צריך להוציא כסף או לבזבז זמן בנסיעה לסופר מרקט כדי לקנות תפוחי אדמה שכנראה נחפרו מהאדמה לפני כשבוע או במקרים מסוימים אפילו יותר. מגניב היי! גם את העגבניות שלך אתה קוטף כפי שאתה צריך, והן מוצקות ופריכות, מעדן אמיתי.

זו גם הרגשה נהדרת של הישג, כשאתה יושב לארוחה שלך, לדעת שכל האוכל המקסים הזה נלקח מהגינה שלך, שתול על ידך.

איאן ראסל סמית'.Source by Ian Russell Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved