היסטוריה קצרה של פרינגלס ואנצ'ילדות

/
/
/
283 Views

פרינגלס הוא מותג מפורסם של צ'יפס תפוחי אדמה וקמח אורז המיוצר ומשווק על ידי פרוקטר אנד גמבל. בעוד אנצ'ילדה היא טורטיית תירס טהורה מגולגלת סביב בשר וגבינה. אפשר גם לאכול עם תוספת של רוטב צ'ילי חריף, בצל, גבינה, שמנת חמוצה, שעועית או גבינת נאצ'ו.

שבבי פרינגלס זמינים בקופסת אלומיניום הנושאת את לוגו המותג של דמות מצוירת בשפם גדול עבות. את האנצ'ילדה ניתן להכין עם מגוון רחב של מרכיבים שיכולים להיות עוף, סטייק, דג עם מגוון גבינות, שעועית או ירקות. זוהי מנה מגוונת ביותר ורבים מוצאים אותה טעימה. קופסת הפרינגלס מעוצבת במיוחד מכיוון שהצ'יפס די שביר ולא ניתן לארוז בנייר או בשקיות ניילון לאריזת תפוצ'יפס רגילה.

תפוצ'יפס הם המצאת בישול חדשה למדי. עם זאת אנשים מאמינים שהאנצ'ילדות הגיעו מבני המאיה. המנה נקשרה לראשונה לאזור מקסיקו על ידי היוקטן בימים פרה-קולומביאנים. לאורך המאות המאוחרות, אנשים מקסיקנים המשיכו ליהנות מאנצ'ילדה וניתן למצוא אותה במגוון רחב של ספרי בישול המתוארכים כל הדרך לספר הבישול המקסיקני הראשון שיצא לאור בשנת 1831 בשם El Cocinero Mexicano או השף המקסיקני. מצד שני, מכונות חדשות וטכניקות נדרשות לייצור של פרינגלס. יש להם טעם שהוא פחות חריף מאשר תפוצ'יפס רגיל ומחקר שוק של P&G הציע שפרינגלס הרבה יותר קל לאכול צ'יפס.

שף אמריקאי ג'ורג' ספק היה הראשון שהכין תפוצ'יפס ב-1853. הוא הכין צלחת צ'יפס לסועד שהחזיר אותם והתלונן שהם עבים מדי וכנראה הצ'יפס הגרוע ביותר שיכול היה להיות מוכן אי פעם על ידי שף. למרות שספק החליט ללמד את הסועד לקח על ידי החמרת הצ'יפס, אבל הניסיון הבא שלו להחמיר את הצ'יפס הוכיח את עצמו כהצלחה ששימחה את הסועד ועד מהרה כל המסעדה ביקשה את הצ'יפס החדש של ג'ורג'.

כיום, אנצ'ילדה זכתה לשבחים גלויים מאוהבי אוכל רבים ברחבי העולם עם הבינלאומיזציה של האוכל. רוב השפים תמיד להוטים לחפש את המאכלים הטובים ביותר של כל תרבות לחלוק עם חבריהם ולקוחותיהם.

כיום פרינגלס ידועים כצ'יפס אהובים וזמינים בטעמים שונים הכוללים מקורי, שמנת חמוצה ובצל, גבינה, חריפה וחריפה, גבינה ובצל, BBQ ולאחרונה קוקטייל סרטנים. פרינגלס הם אחד ממותגי הצ'יפס הטעימים בעולם ואנו יכולים לצפות לראות את האנצ'ילדה בשכונה שלנו מוגשת בשלל צורותיה.Source by Tauqeer Ul Hassan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved