האם תפוחי אדמה יכולים להיות חלק מדיאטת 6 חבילות שרירי בטן?

/
/
/
297 Views

לעתים קרובות אנשים תוהים אם הם יכולים לאכול תפוח אדמה בדיאטת שש חבילות שרירי הבטן שלהם ועדיין להשיג חבילת שישייה כתוצאה מכך. תפוח האדמה הוא אהוב על רבים, אך נהוג לחשוב עליו כאחד המאכלים הגרועים ביותר לבריאות. מקובל להאמין שאוכל חייב טעם רע כדי להיות בריא. האמת היא, עם זאת, מזונות בריאים רבים בטעם מדהים, וכמה מזונות כמו תפוחי האדמה יכולים להיות בריאים בהתאם לשיטות ההכנה.

ללמוד לאכול אוכל שאתה אוהב בצורה בריאה, היא באמת הדרך הטובה ביותר לקבל שישייה. אם אתה מנסה להכריח אוכל שאתה חושב שהוא מגעיל, רק בגלל שאתה מאמין שהוא בריא, זו לא שיטה טובה לשיפור התזונה שלך. זה לא באמת יעשה לך או לגוף שלך טוב כי לא תתמיד בדיאטה, ותחזור לאכול גרוע, מה שיבטל את ההתקדמות הקטנה שנעשתה במהלך הדיאטה הקצרה. אנשים שאינם מתאמנים באופן קבוע מנסים לעתים קרובות "להתחיל לעוגה" או שאחרים שומעים מוצר כמו קייל הוא סופר פוד ואוכלים אותו פעם אחת. למרות שזה לא פוגע בך, זה בעצם בזבוז זמן ולמעשה לא עושה טוב לגוף שלך. הגוף שלך נוצר כתוצאה מאורח החיים שאתה חי, לא על ידי מאמצים חד פעמיים. להתמכר לאיזה אוכל שתרצה, לחשוב שאתה יכול לבטל את זה זה פשוט היגיון שבור ומטופש ומשאלת משאלות. אתה לא יכול להתאמן על תזונה לקויה, אז הדרך הטובה ביותר להשיג חבילת שישה היא לשלוט בדיאטת 6 חבילות שרירי הבטן, ובאורח החיים שמוביל ל-6 חבילות שרירי בטן.

אם נחזור לנושא תפוח האדמה, חשוב להבין שצמח זה הוא למעשה ירק המכיל רכיבי תזונה בריאים רבים. אנשים רבים אינם מבינים את העובדה שהוזכרה קודם לכן, והבלבול מגיע כתוצאה משיטות הכנה נפוצות של תפוח האדמה. תפוח האדמה עצמו אינו מכיל כל כך הרבה קלוריות, אך הוא משביע גם את בלוטות הטעם וגם את התיאבון. נכון שאין לצרוך את הצ'יפס ותפוחי האדמה הנפוצים בדרך כלל למען בריאות מיטבית ומניעת עלייה במשקל, אבל שיטת ההכנה היא שגורמת לחששות הבריאותיים ולא תפוח האדמה הגורם לבעיה. כדי לגבות את טענתי, חשבו על תפוח קרמל למשל. החטיף הזה הוא לא בדיוק דל קלוריות או מושלם לירידה במשקל ובריאות מיטבית, אבל זה הקרמל ולא התפוח שגורם לחששות הבריאותיים. אף אחד לא באמת מאשים את התפוח בתרחיש הזה, אז למה שנאשים את תפוח האדמה בצ'יפס וצ'יפס? הכנה, עידון ושימוש בשמנים לא בריאים הם הגורם לאיבוד ערכו של תפוח האדמה המזין. יתר על כן, תפוח אדמה אפוי מלווה לרוב בחמאה, שמנת חמוצה ובייקון, המקובצים לפי הערך הבריאותי של תפוח האדמה. כדי להעריך בצורה הוגנת את תפוח האדמה, עליך להסתכל על תכונותיו של תפוח האדמה בפני עצמו כדי להעריך את ההשפעות שיש לו על הבריאות והגוף שלך.

חשוב להזכיר עם זאת, שלמרות שתפוחי אדמה הם ירק, הם ירק עמילני והם נמצאים בקצה הגבוה יותר של האינדקס הגליקמי. יש אנשים שמתנגדים להם מהסיבות האלה. האינדקס הגליקמי מודד כמה מהר פחמימות נכנסות לזרם הדם. מזון מעובד, יחד עם פחמימות פשוטות, נוטים להיות בעלי ערכים על האינדקס הגליקמי, וקשורים לעלייה במשקל, עמידות לאינסולין וסוכרת. אלו הם הטיעונים העיקריים המבוססים על עובדות נגד תפוחי אדמה עבור דיאטת שישה חבילות שרירי בטן.

למרות שיש כמה טענות נגד תפוח האדמה, לתומכי תפוח האדמה יש טענה חזקה להגן על טענות שהועלו נגדו. רוב החומרים המזינים בתפוח האדמה נמצאים בקליפה, וחצי סנטימטר לתוך תפוח האדמה. חלק מהרכיבים התזונתיים הכלולים הם אשלגן, פחמימות קומפלקס מגנזיום, סיבים, חלבון, סידן, ניאצין, אבץ, קרוטנואידים, זרחן וויטמין C וקומפלקס ויטמין B. החלק הנותר של תפוח האדמה מכיל כ-90 אחוז פחמימות פשוטות. מסיבה זו, לא מומלץ לקלף את תפוחי האדמה ולזרוק את הקליפה, ומתכונים בריאים לעור תפוחי אדמה הם בחירה טובה עבור דיאטת שישה חבילות שרירי בטן. לגבי האינדקס הגליקמי, חשוב לציין כי עבור ירק ספציפי זה, הערך יכול להיות משתנה. הערך הנקוב בדרך כלל בטבלאות האינדקס הגליקמי גבוה בהרבה ממה שהוא צריך להיות עבור תפוח אדמה. תפוח אדמה אדום נפוץ שנאפה הוא בעל ערך אינדקס של 76. עם זאת, תפוח אדמה אדום מבושל שאוחסן בסביבה קרה, הוא בעל ערך של 55 בלבד. זהו ערך זהה לאורז חום, הנחשב לרוב כ- מקור פחמימות בריא. ישנם סוגים רבים ושונים של תפוחי אדמה (אפילו תפוח אדמה סגול), וכולם נבדלים בערך האינדקס הגליקמי בפועל. שיטת הבישול והסביבה בה הם מאוחסנים ממלאת תפקיד גם באינדקס הגליקמי של תפוח האדמה. סיבות אלו שהוזכרו מגנות על הטענות המועלות נגד תפוח האדמה בשל הערך הגליקמי הגבוה שלו. כפי שניתן לראות בתרחיש האדום לעומת תפוח האדמה האדום, הערך הגליקמי האמיתי של תפוח האדמה יכול להיות משתנה למדי.

הבטטה היא אלטרנטיבה לתפוח האדמה הנפוץ שמומלץ לרוב על ידי אנשים שאפילו מתנגדים לתפוח האדמה לבריאות. למעשה, בטטה היא לא תפוח אדמה מבחינה טכנית, אבל זה ירק משובח לתזונה שלך אם אתה נהנה מהטעם. מכיוון שהוא לא תפוח אדמה מבחינה טכנית, הוא שונה בהרכבו התזונתי, אבל הוא לא בהכרח טוב יותר. בטטה עשירה מאוד בויטמין A למשל. הערך הנמוך יותר באינדקס הגליקמי של הבטטה בהשוואה לתפוח האדמה הלבן, ניתן לייחס לצורות בהן היא נצרכת. תפוחי אדמה לבנים נהוג לאכול בצורות לא בריאות, כאשר מתכוני בטטה נכתבים בדרך כלל במיוחד עבור אנשים בעלי מודעות לבריאות. אם צורכים אותם נכון, שניהם עושים בחירות טובות כמקורות פחמימות בריאים.

למרות שתפוחי אדמה עשירים בפחמימות, יש להם העדפה להיות מאוחסנים כגליקוגן בשריר שלך ולא כשומן. תכונה זו נראית גם באורז וגם בשיבולת שועל. תכונה זו בשילוב עם העיכול המהיר הקשור לאינדקס הגליקמי, למעשה הופכים את תפוח האדמה למקור פחמימות אידיאלי לאימוני משקולות. לאחר אימון משקולות הוא דוגמה לתקופות זמן ספציפיות המכונה החלון האנאבולי שלך, שבו הגוף שלך נמצא בשיא היכולת להתמודד עם פחמימות. הוא זקוק לפחמימות כדי לחדש את מאגרי הגליקוגן, שכן פחמימות הן מקור האנרגיה המועדף על הגוף שלך. אם הגליקוגן שלך נמוך מדי למשך זמן רב מדי, הגוף שלך יתחיל להתפזר, או לאכול את השריר כמקור דלק. אחד המוקדים העיקריים לדרך הטובה ביותר לקבל שישייה ולרדת במשקל צריך להיות עלייה בשריר. זה מגביר את חילוף החומרים הכללי ואת שריפת השומנים. עובדות אלו תומכות עוד יותר בשמירה על תפוח האדמה בדיאטת שש חבילות שרירי הבטן שלך.

למרות שהראיתי שאפשר לשמור תפוחי אדמה בתזונה שלך לבטן, ולמעשה לספק ערך לבריאות שלך, הרשו לי לציין שיש לצרוך אותם במתינות. אל תטעו בכתבה שככל שתאכלו יותר תפוחי אדמה כך תרדו במשקל, או תצברו יותר שרירים. המאמר פשוט מציע שתפוחי אדמה יכולים למלא תפקיד כמקור פחמימות בריא בתזונה בריאה. עדיין חשוב לדעת את הזמן הנכון לאכול אותם, כמו גם שיטות הכנה בריאות, לפני שאתה מכניס אותם לדיאטת שש חבילות שרירי הבטן שלך. פחמימות יכולות להיות מקרומולקולה שקשה לשלוט בה, אבל באמצעות למידה ותרגול, אתה יכול לצרוך רבים מהמאכלים האהובים עליך ועדיין לראות תוצאות לשיפור הבריאות.

הערה חשובה נוספת שיש להזכיר היא שתפוחי אדמה הם חלק מהתריסר המלוכלך. המשמעות היא שהם אחד הגידולים המרוססים ביותר בחקלאות. אם אתה יודע את החשיבות של רכישת מוצרי מזון אורגניים, אבל צריך לשקול אילו הם החשובים ביותר מסיבות תקציב, אלה צריכים להכניס את הרשימה שלך בעדיפות גבוהה. עם זאת, בטטה נוטה להיחשב ברשימת הגידולים הנקיים.

עובדות תזונתיות קירובים לתפוח אדמה רסס בינוני אחד

קלוריות: 150

פחמימות: 33.5

שומן: 0

חלבון: 4Source by Quentin J Montgomery

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved