האם ביטוח רכב GEICO יכול לעזור בכל הנוגע לביטוח רכב DUI?

/
/
/
274 Views

ביטוח רכב DUI הוא נושא משמעותי למדי עבור אלה המואשמים בנהיגה בשכרות, DUI, DWI או עבירות נהיגה אחרות הקשורות לאלכוהול. חברות ביטוח רכב כולל ביטוח רכב GEICO יבססו את התעריפים שלהן על מגוון גורמים, כולל רקורד נהיגה.

הרשעות בנהיגה בשכרות יגרמו לחברות ביטוח רכב רבות להפיל אותך כמו תפוח אדמה לוהט כמבוטח; אחרים יעלו את התעריפים באופן משמעותי. במקרים רבים אולי עדיף שלא לחשוף תיק תלוי ועומד בפני חברת ביטוח, פשוט משום שללא הרשעה, אין חובה לעשות זאת.

אם תאונה מעורבת בפרק הנהיגה הקשור לאלכוהול, אז זה הופך מסובך עוד יותר מתי לדבר עם חברת ביטוח הרכב שלך ומתי לדבר עם עורך הדין שלך. לכן, חיוני להתייעץ עם עורך דין מוסמך באזור מגוריכם כדי לקבוע האם חברת הביטוח יכולה להוציא את האירוע מהכיסוי. ברוב המקרים, כאשר למישהו יש DUI או DWI ונקלע לתאונה, פוליסת ביטוח רכב של GEICO תכסה את הנזק. זה לא מוחלט, אבל נחמד לדעת שהם עומדים מאחורי פוליסות ביטוח הרכב שלהם ויכולים לגבות זאת בכוחם הפיננסי החזק.

על ידי קבלת הצעת מחיר בחינם וללא התחייבות על ביטוח רכב מ- GEICO Auto Insurance כל מי שהואשם ב-DUI / DWI יכול לקבל מידע על הפרטים של מצבו בזמן שעדיין יש זמן לעשות משהו בנידון.

למידע מהיר על כמה מ-10 חברות ביטוח הרכב המובילות לחץ על ייעוץ חינם לעשרת חברות ביטוח הרכב המובילות.Source by Carley Swift

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved