דיאטת הרמת משקל – הסוד המדהים לירידה במשקל

/
/
/
239 Views

יש צורך בתזונה נכונה להרמת משקל. אתה בוודאי רוצה לחזק את השריר שלך ולבנות את הגוף שלך, נכון? אכילת מזון זבל במהלך האימון שלך ירתיע אותך מלהשיג את היעד שלך. לא תקבל את המשקל והשריר שאתה רוצה. אם אתה רציני לגבי השגת תוצאה טובה, תצטרך לעקוב אחר תוכנית התזונה הנכונה.

למעשה, תוכנית הדיאטה הנכונה להרמת משקל היא די פשוטה. תצטרך 40 אחוז מהתזונה שלך כדי להיות חלבון, עוד 40 אחוז להיות פחמימה וה-20 אחוז האחרונים להיות ויטמינים ומינרלים חיוניים. תצטרך גם פרופורציה מסוימת של השומנים הנכונים בחלק האחרון הזה. זה אולי נשמע פשוט אבל תצטרכו לדעת מה לאכול בכל קטגוריה. הנה כמה מהטיפים שתוכלו לעקוב אחריהם, כולל:

1. חלבון: אם אתה רוצה לאכול בשר, קח עוף או דגים. הם בשרים לבנים ואין להם הרבה רעלים. אתה יכול גם לקבל חלבון משעועית וירקות. מאמינים שחלבון סויה עדיף בהרבה מחלבון מבשרים. אם אתה יכול, עליך להוסיף אבקת חלבון לתוכנית הדיאטה שלך. הגוף שלך יקבל את מלוא היתרונות מכל החלבון. בנוסף, אינך צריך לדאוג מהרעלים שעלולים להגיע מהורמונים או זיהומים אחרים בבשר. או שאתה יכול לקבל חטיפי חלבון בעלי אותם יתרונות אך קל יותר לסחוב אותם. כדאי לשקול להחליף את מחלבות הבוקר שיש לך במשקאות החלבון או בחטיפי. יש להם הרבה פחות קלוריות. זה יבטיח שתאבד קצת שומן ותהיה לך מספיק חלבון לאימון המשקולות שלך.

2. פחמימות: עדיין תצטרך מספיק קלוריות לפעילות היומיומית שלך. קח צורה פשוטה של ​​פחמימות כמו תפוח אדמה או אורז במקום לחם. אם אתה רוצה לאכול לחם, קח לחם מחיטה מלאה. הימנע ממוצרי חלב ככל שתוכל. כמו כן, אל תאכלו את החטיפים השומניים הרגילים או הפופקורן. אם אתה יכול לעשות זאת, לא תצטרך לדאוג הרבה לגבי הקלוריות שאתה מקבל מצריכת הפחמימות שלך.

3. תוספי תזונה: כאשר אתה רוצה לעשות את אימון המשקולות, אתה יכול לקבל הרבה אפשרויות של תוספי מזון. הטוב ביותר צריך להיות כמוסת מולטי ויטמינים ומינרלים. יש הרבה מותגים בשוק. תצטרך לבחור את זה שמתאים לך. כמו כן, תזדקק לשמן דגים עם חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6. הם יסייעו לתהליך ההתאוששות שלך מאימון המשקולות. אתה יכול גם להוסיף L-Glutamine לתוכנית הדיאטה שלך כדי להפוך אותו ליעיל יותר.

דיאטת הרמת משקולות יכולה להיות מותאמת לתוכנית שלך כדי להפוך את האימון שלך ליעיל. ברגע שתתחיל לראות את התוצאה, תראה שזה שווה את המאמץ שלך. סוף סוף תקבל את התוצאה הרצויה לך אם תמשיך לעקוב אחר תוכנית הדיאטה והפעילות הגופנית שלך.Source by Tom Mandasco

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.nibraschabab.com All Rights Reserved